Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a sveopči atak na sve građevince

pepe7

Med i mlijeko potekao na ZSE!!!!!

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ovoliki promet bi trebao biti svakog dana, bilo bi puno interesantnije za sve ukljucene[emo_palacg]

Ovo što gledam zadnjih dana jako podsjeća na 2008.g…gdje je dno?


ovoliki promet bi trebao biti svakog dana, bilo bi puno interesantnije za sve ukljucene[emo_palacg]

da nema ERNT-a i 320 kn dividende ne bi bilo ništa od toga…a i danas se nastavlja skidanje s prodaje ERNT-a i rasprodaja drugih dionica…
tko zna koliko će skočiti cijena ERNT-a do dividend day-a, možda i do 2000 kn? [emo_plazi] [emo_namigusa]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ja jedva čekam da 90% foruma dobije novac od squeeze outa simensa pa da burza malo zivne…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



ovoliki promet bi trebao biti svakog dana, bilo bi puno interesantnije za sve ukljucene[emo_palacg]

da nema ERNT-a i 320 kn dividende ne bi bilo ništa od toga…a i danas se nastavlja skidanje s prodaje ERNT-a i rasprodaja drugih dionica…
tko zna koliko će skočiti cijena ERNT-a do dividend day-a, možda i do 2000 kn? [emo_plazi] [emo_namigusa]
[/quote]

Otrežnjenje slijedi,masa je ušla,mudri su kapitalizirali dobit i vratiti će se
kada sadašnji mali kupci budu napuštali ERNT.
Puno malih je ukupno veliko.
Uvijek na suprotnoj strani od većine..to je osnovno pravilo da bi med i mlijeko
napunili našu čašu.

@lopina
sta je sa onom ” trend is your friend ” ?????

koliko bi u % PSN moglo za koju godinu završiti u S ?

Zna li netko gdje pronać popis dionica koje CERP ima u portfelju i koje su u planu za privatizaciu?? Hvala




ovoliki promet bi trebao biti svakog dana, bilo bi puno interesantnije za sve ukljucene[emo_palacg]

da nema ERNT-a i 320 kn dividende ne bi bilo ništa od toga…a i danas se nastavlja skidanje s prodaje ERNT-a i rasprodaja drugih dionica…
tko zna koliko će skočiti cijena ERNT-a do dividend day-a, možda i do 2000 kn? [emo_plazi] [emo_namigusa]
[/quote]

Otrežnjenje slijedi,masa je ušla,mudri su kapitalizirali dobit i vratiti će se
kada sadašnji mali kupci budu napuštali ERNT.
Puno malih je ukupno veliko.
Uvijek na suprotnoj strani od većine..to je osnovno pravilo da bi med i mlijeko
napunili našu čašu.
[/quote]

kolega lopina, nije to baš tako jednostavno kako vi pišete, koliko je meni poznato još nije otkriven mehanizam po kojem si ziher u plusu:) … danas nema malih kupaca, rijetko ko ima višak love za špekuliranje na burzi ..

Cookie Monster

jel još nekom ne rade agram brokeri?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close