Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Austrijska središnja banka tereti Hypo banku za pranje novca

Bojan Šantić
bojan.santicatcharbusiness.hr 19.06.2007 16:14
Pročitaj komentare(1)

Austrijska Hypo Alpe-Adria banka suočena je s novim optužbama za pranje novca, uz već postojeće za veliki špekulativni gubitak, javlja agencija APA.

Ovo gore je naslov članka, koji je možda glavni uzrok pada indexa u Hrvata. Naime već je poznato da Hypo već tjedan-dva vrši rasprodaju.

mislim da nije to tako značajno, pa nije Hypo sama po sebi toliko utjecajna i značajna u HR tržištu kapitala da bi mogla biti uzrok korekciji… glavni uzrok je u biti normalan logični slijed, prethodio je dug period snažnog rasta i nastupila je korkecija, ojačana aferom HFP-a i


Austrijska središnja banka tereti Hypo banku za pranje novca Bojan Šantić bojan.santicatcharbusiness.hr 19.06.2007 16:14 Pročitaj komentare(1) Austrijska Hypo Alpe-Adria banka suočena je s novim optužbama za pranje novca, uz već postojeće za veliki špekulativni gubitak, javlja agencija APA. Ovo gore je naslov članka, koji je možda glavni uzrok pada indexa u Hrvata. Naime već je poznato da Hypo već tjedan-dva vrši rasprodaju.

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


mislim da nije to tako značajno, pa nije Hypo sama po sebi toliko utjecajna i značajna u HR tržištu kapitala da bi mogla biti uzrok korekciji… glavni uzrok je u biti normalan logični slijed, prethodio je dug period snažnog rasta i nastupila je korkecija, ojačana aferom HFP-a i

Kako nije? Nisam siguran da su oni razlog pada indexa, ali sam ih snimio da itekako izlaze. Danas je u komadu prošlo 5 milijuna kuna na SNBA (što sam ja primjetio), i super sam siguran da su oni u pitanju, jer su već danima smanjivali udio.

Kolega, nije malo 5 milijuna samo na jednoj omanjoj dionici u samo jednom danu. I to kad je ukupni promet dionica pao.

No respect

Nije istina da samo izlaze, evo kupili su 300 komada RIZO.

I love the Smell of Profits in the Morning

Da ovo je zanimljivo , samo ne znam radi li se o istoj pravnoj osobi.
Šta je , je istina je da izlaze masovno iz svih dionica, drago mi je da su danas očito prodali svoj udio u ZVZD.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kod SNBA je u pitanju HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG, a da li su isti, ne možemo znati.
U SNBA je i HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SLAVONSKI ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND D.D. koji je do sad mirovao.

No respect

To ti je taj, pouzdano – nažalost.[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Nije istina da samo izlaze, evo kupili su 300 komada RIZO.

I 20 adrisa 🙂 Mislim da je to skrbnicki austrijski, sto znaci da iza njega stoji vise osoba. Netko veliki rasprodaje, tu i tamo netko manji kupi. Cudan svat, u svakom slucaju. Da nije general Zagorac? [smiley1] Zatrebalo mu cash-a?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

http://www.jutarnji.hr/dogadjaji_dana/clanak/art-2007,6,19,matanovic_hfp,79145.jl

Ingra 1 : Elka 1
Lijepa trgovina.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

a sta velite za blokadu na JNAF-u??[smiley7]

cijevara u blokadi!!!!!
Plavi svaka ćast još jedna pobijeda!!!!![smiley16]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close