Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mogla bi i u pon rasprodaja do daljnjeg


Bila je neka panika pred kraj. Prodao sam dosta danas. Cudan dan. Inace nisam takav, obicno kupujem
[/quot

nakon fantasticnih izvijesca svakako nas ocekuje zanimljiv tjedan

baš me zanima hoće li turisti KORF i ARNT nastaviti rasti. ja mislim da sad napokon slijedi korekcija

13 sastavnica Crobexa u minusu, i to minusima od 2 do 5% a 6 sastavnica u plusu, i to jadnom plusu od 0,5% , 1% i to najjadnije firme tipa Korf, Ledo, a Crobex u plusu?!?!

Još malo će ekipa složiti da sve sastavnice Crobexa budu u minusu a na televiziji jave da je Crobex završio još jedan dobar dan sa plusom

kakva strasna trgovina danas a vrhunac fi? sto tek mozemo ocekivati u vrijeme “normalnog” trgovanja?[emo_dolar]


13 sastavnica Crobexa u minusu, i to minusima od 2 do 5% a 6 sastavnica u plusu, i to jadnom plusu od 0,5% , 1% i to najjadnije firme tipa Korf, Ledo, a Crobex u plusu?!?!

Još malo će ekipa složiti da sve sastavnice Crobexa budu u minusu a na televiziji jave da je Crobex završio još jedan dobar dan sa plusom

crobi je oličenje našeg gospodarstva, ali samo malo izmanipuliran danas s atgr,ledom,ernet i korfom a ht pokušava a ostatak gore nego 2009

pepe7

2 mil prometa u 3 sata trgovine???Decki ja polako kratim I izlazim pa makar I sa gubitkom, ovo vise nije nimalo smijesno[emo_palacd]

promet sa blokovima iznosi preko 48 ml.

nista,,osim voznji sa stecajusama..izvjesca su pokazala put..[emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

E sad ce bit strke

Premijerova presuda: Milanović ukida Linićeve predstečajne nagodbe

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Premijerova-presuda-Milanovic-ukida-Liniceve-predstecajne-nagodbe

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kakve strke?
Nema retroaktivno.
Proveli su pljačku gotovo svugdje gdje su htjelim i imali interesa.
Sad kad su se nakrali, onda dalje ajmo kao pošteno.
Ali jednom lopuža, uvijek lopuža. Samo će otvoriti novi modus operandi.

ocajan pocetak godine, ruse se tvrtke sa kakvom takvom dobiti a dizu gubitasi, to ima samo u lijepoj nasoj

New Report

Close