Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni ovo pari ko na krah burze u svijetu a i u nas, neki vodeći bankari su u zadnje vrime napravili suicid, neke države zabranjuju podizanje gotovine, pa to je čista patokracija, mislišda si siguran a priko noži se sve preokrene

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

Kad je vec tako lose vrime malo sam si dao truda pa napravio tablicu prinosa 2013 koju je xy objavljivao, a ove godine preskocio tj. stavio je onu sa mojedionice pa eto da vidimo i onu staru za 2013 godinu 🙂

Ignore : renči

nesto nema zurbe sa izvjescima za zadnji kvartal, pitam se zasto[emo_naivan]


nesto nema zurbe sa izvjescima za zadnji kvartal, pitam se zasto[emo_naivan]

ma lako za izvješća, i tako je jedno gore od drugoga, ali pogledaj kakav pokolj je vani na burzama! indexi su u padu preko -2%!!!
[emo_vrtimise]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

ma da bembo , po meni ovo je storm of the century, strpljivima u cash-r-a će se isplatiti!

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

@bembo
nakon sto su porasli izmedju 20 I 30% prosle godine sad su pali cijela 2% pa to je stvarno alarmantno, jednostavno da se covjek ubije[emo_zloban]

dada@ spx je pao preko 100 bodova..a to nije sve

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


dada@ spx je pao preko 100 bodova..a to nije sve

a ako gledamo nedavni vrh DAX-a u odnosu na današnju cijenu pad je preko 700 bodova

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

njemački DAX je četvrti dan za redom u minusu, a naš crobex – reprezentativni pokazatelj snažnog i nadmoćnog hrvatskog gospodarstva, na +0,41% [emo_zloban]

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!

ovdje se nesto krenulo kao kupovati..ali kasno ..vani je game over

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa da , najbolje neka vani zatvore burze na jedno godinu dana ,pa da niko ništa ni ne kupuje ni prodaje![emo_smijesak]


Pa da , najbolje neka vani zatvore burze na jedno godinu dana ,pa da niko ništa ni ne kupuje ni prodaje![emo_smijesak]

kada bi i bila otvorena samo ZSE u EU, mislim da se promet ne bi puno poboljšao

New Report

Close