Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakvo samaranje!To se desi kad si lijen, lup I ne radis nista a usput mislis da si najpametniji na ovom svijetu.E pa mozes kako hoces ali neces dokle hoces.Dali je potrebno uopce komentirati kakav ce ovo imati ucinak na mocvaru, vjerojatno prijeti totalno isusenje[emo_vrtimise]


kakav je ovo potop indexa vani?!?
uf, bojim se da i nas sutra ne zahvati crvenilo [emo_beztona]
itekako .. zar sumnjas

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Počinje ono što je najavio Rubini,duga i velika korekcija kao i 2008.
Kako će se to odraziti na naše tržište,ne smijem ni pomisliti.
U zadnjem velikom padu pali smo 3 puta više nego ostale svjetske burze.

@many
istina ali smo ih prije toga pratili na putu prema gore sto sada nije niti priblizno tako, odvojili smo se mi odavno te su oni na ATH a mi u crnoj rupi gdje nam je I mjesto[emo_palacd]

ovdje ima toliko losih vijesti svakog novog dana da bi covjek prosjecnog zdravlja mogao svakog novog dana dozivjeti novi srcani udar, ne smatram se mazohistom ali sam ozbiljno zabrinut za svoje psihicko zdravlje jer nitko normalan svojevoljno nebi pristao na ovakvo maltretiranje a ja sam nazalost jos uvijek ovdje I piljim u monitor[emo_bijesan]

dada, nemojte stalno gledati u monitor i stalno prčkati po portfelju.
neki pametan čovo je, gledajući i analizirajući svjetske burze, zaključio da ako gledamo portfelj svake minute, 48% minuta vidimo gubitak… a gubitak svaki jako boli… puno više od odgovarajućeg dobitka… ali ako gledamo samo svaki mjesec, onda ćemo i relativno a pogotovo apsolutno manje gubitaka iskusiti.
ako gledamo jednom godišnje, u samo 30% godina ćemo iskusiti gubitak (a i tada samo jednom godišnje ;)).

ok, za našu burzu su možda ovi postoci malo drukčiji, ali ideja je ista.

@mikan
pa to Vam je kao noj I lav, video noj kako se lav priblizava pa umjesto da pobjegne on zabio glavu u pijesak smatrajuci da ako ne vidi lava ovaj ga nece pojesti, iako ga nije vidio ne vjerujem da mu je smrt bila bezbolnija

ma to ja više onako, kako bi trebalo. 😉
evo ja isto pojačano gledam u zadnje vrijeme tu svoju siću od portfelja, jer kao nešto izvodim i slažem-preslagujem… al kad posložim, probat ću se maknuti… vidjet ćemo koliko uspješan ću biti 😉

tesko je biti pametan ali ako se covjek moze izvuci bez gubitka mozda I nije lose vrijeme I sacekati povoljnija vremena sa sigurnije udaljenosti

pa nisam siguran kakvu katastrofu zapravo očekujete… ove naše firme koje mlate pare da budu po P/E=5?
ne vjerujem da su vam pare sigurnije negdje nego u tih par naših odličnih, dividendnih firmi… a još uvijek potcijenjenih, moj je dojam.

uskoro ce nam financijska izvijesca pa cemo onda vidjeti tko sto mlati,dasu potcijenene, mozda s tim da nesto vrijedi onoliko koliko je netko spreman za to platiti, dividend 10 a onda pad cijene 20 mi se bas I ne svidja a dugorocno propast a dojmovi kao I osjecaji cesto varaju, ipak nedajte se obeshrabriti danas sam nesto posebno depresivan, mozda sivilo ovih snjeznih oblaka, mozda pad rejtinga,konstantno crvenilo na zse,skoro rekordna nezaposlenost,itd….

Novi udar na burzu,umjesto u dionice mirovinci će morati dati novce vladi:

http://www.jutarnji.hr/linic-uzima-iz-nase-mirovinske-stednje-dvije-milijarde-kuna/1157900/

New Report

Close