Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dionice na europskim burzama dosegnule najvise razine u zadnjih pet I pol godina pise business, a gdje smo mi?[emo_palacd]


hehehe, kakav je ovo jad od burze. Kud Bakić okom tu 90% ulagača skokom!

pa čudi me da još nisu skužili novu navodnu uzdanicu…

...povijest se ponavlja...


dionice na europskim burzama dosegnule najvise razine u zadnjih pet I pol godina pise business, a gdje smo mi?[emo_palacd]
tamo di i trebamo bit..krcaj dok traje ovaj skonto i ne kukaj..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

krco bi ja zmajki al nemam vise sa cim, cak sam I margin uzeo, sad bi valjda netko drugi trebao preuzeti stafetu al svi junaci nikom ponikose[emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

Kako se to radi pod školski…

na 750 kn stave se nalozi od po 11.000 komada na prodaji, naravno i tisućice se poredaju na prodaji simetrično….
Sve u cilju da k-p izgleda zastrašujuće….

Konstantno se radi pritisak na kupnju, sa dva naloga….padobranci prodaju jer ulaze u MAGMU koja će sutra ili narednih dana past na 1kn….ili DIOKI na 3…
KORF 175…..

A on pod školski kupuje….laganini….nije jedini al zrelo vrijeme za kupnju….

ps Posjedujem nešto DDJH..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

trenutno-sve transakcije na gledalici..(bez skrolanja)..znaci nekih 25 zadnjih..
ptkm
vart
sapn
vlho
korf
arnt
slrs
riz

i 20 kom lkri..sto cemo zanemarit..

sto je zajednicko svim dionicama iz prvog stupca ? [emo_smijeh]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...


zrelo vrijeme za kupnju….

u teoriji da, ali u praksi se vani sprema jača korekcija pa nije teško pogoditi kako će se potop vani odraziti na ovu močvaru [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Koliki promet na ARNT.
Odakle nama Hrvatima koji toliko kmečimo kako je teško ovoliko para??[emo_zacudjen]
Trenutno nemam niti za sol i papar. A i tata bi sine (ARNT)…a i još koju vrijednosnicu.[emo_smijesak]

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

Ovaj što se danas istresa bome ima streljiva a i kuna.


najrije da zafalim svima što su me prihvatili ko prike na ovom forumu a tek sam novi;) nikad u životu nisam imao tako dobar društveni život!
a sad da se malo osvrnemo ma crobex mislim da je realan koliko god se vama činilo da je podcijenjen , jer ako pogledate malo koja firma ima više šoldi nego kredita i duga , a firme bi trebale poslovati pozitivno i ostvarivat pare i ne znat di će s njima jel tako !
kao npr norveška , znaći te dionice bi tribale davat takve dividende (socijalu) ili imat rast da se čoviku ne isplati raditi tj doslovno laditi muda ;P
ima li takva ovdi pitam ja vas

prejak si, ali svima je jasno da ti nisi novi ovdje. no nema veze, dobro nam došao pod novim nickom:)

...povijest se ponavlja...

kakav je ovo potop indexa vani?!?
uf, bojim se da i nas sutra ne zahvati crvenilo [emo_beztona]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

S&P smanjio nam je rejting!
očekuju nastavak recesije i u 2014.godini! [emo_vrtimise]

S&P smanjio hrvatski rejting, recesija bi se mogla nastaviti i u 2014.

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

New Report

Close