Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

FANTASTIČNA IZVEDBA CROBIJA DANAS….

S par komada VIRA, nekoliko komada KOEI, malo PODR i ode crobi u zelenjavu….

Rekao bi tarik SPEKTAKLUK…

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

LEDO, ZVZD, PODR, IPKK… pa polako ljudi, tek sam se probudio…[emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

crobexi lete u nebo ?[emo_zacudjen]

probudila se mocvara sa skoro 4,5 mil. kunica prometa u prvom satu trgovine, I bilo je vrijeme[emo_smijeh][emo_palacg]


probudila se mocvara sa skoro 4,5 mil. kunica prometa u prvom satu trgovine, I bilo je vrijeme[emo_smijeh][emo_palacg]

samo da ne bude, “That’s All Folks”

najrije da zafalim svima što su me prihvatili ko prike na ovom forumu a tek sam novi;) nikad u životu nisam imao tako dobar društveni život!
a sad da se malo osvrnemo ma crobex mislim da je realan koliko god se vama činilo da je podcijenjen , jer ako pogledate malo koja firma ima više šoldi nego kredita i duga , a firme bi trebale poslovati pozitivno i ostvarivat pare i ne znat di će s njima jel tako !
kao npr norveška , znaći te dionice bi tribale davat takve dividende (socijalu) ili imat rast da se čoviku ne isplati raditi tj doslovno laditi muda ;P
ima li takva ovdi pitam ja vas

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

malo ine I ode mAST u propast[emo_ooooo]

hehehe, kakav je ovo jad od burze. Kud Bakić okom tu 90% ulagača skokom!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort

Pa što je tu loše…kad neće naši fondovi neka barem čovjek ulaže i zarađuje..

A BALVANA!!! :) :) :)


hehehe, kakav je ovo jad od burze. Kud Bakić okom tu 90% ulagača skokom!

već je pravo čudo da Ivana ne uvede BaNex index

bilo bi dobro kad bi PD napravio jedan širi osvrt na ove izmjene Zakona o TK (ako je već objavljeno negdje na PD-u, molio bih link)

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2013_12_159_3331.html

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Previše nas sirotinje je ušlo u dionice od 2007 g. do danas pa sad namjerno ruše cijene da mi ne prerastemo u srednju klasu a znamo da naša vlast ne želi srednju klasu. U tome je bit svega ali ne dajte se, ne prodajte dionice. Moderator briše sve živo, ajde izbrišite i ovo. Uskok ima prst na okidaču.

New Report

Close