Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raspaliti pro prodaji vastitih dionica ili onih koje su na ponudi da sih se kupi[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Strah kao da jenjava, kaj ne?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Strah kao da jenjava, kaj ne?

Gotovo je kolege, vrijeme za jeftini dokup je prošlo, nadam se, da ste ga iskoristili.[smiley2]

Tehnički smo već jučer trebali gore. Dosta dionica je u preprodanom području. Likvidnost je totalno pala danas koliko mi se čini. Dakle ili ćemo zatvoriti burzu ili ćemo se konačno odbiti.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Pomalo jenjava…da! to ti je ono kad trcis pa padnes…dignes se i kazes dobro je…treses prasinu sa sebe, a zaboravis da si trcao pred mjedvjedom[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

I onda medo popapa tvoj nalog na prodaji, jer si mu došao preblizu.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Likvidnost je totalno pala danas koliko mi se čini.

U odnosu na jučer baš i nije

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


I onda medo popapa tvoj nalog na prodaji, jer si mu došao preblizu.

MOj nece, imam zabranu prodaje, samo slobodne ruke na kupnji! [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


quark: ” Likvidnost je totalno pala danas koliko mi se čini. ” U odnosu na jučer baš i nije

Onda ovaj tjedan…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Lijepo je vidjeti kolege da su dobro raspoloženi. Tko je imao novac, imao je prigodu.

Slažem se da je pred nama zelenije razdoblje, no i dalje treba opreza. Mene muče dvije stvari:

1. Do kuda će se klupko “Maestro” razmotati i kakve će posljedice biti?
2. Vrlo brzo će biti realizirana odluka o povećanju postotka kojeg mogu ulagati Mirovinski. Nisam siguran kako će reagirati tržište, a moguće je da se krenu cijene rušit. [smiley10]

No respect

Ništa od rušenja cijena, jer smo vidjeli ovaj tjedan da to jednostavno ne prolazi. Ako prolazi, prolazi na minornim prometima. Pogotovu za mirovince. Ako žele ući, moraju dići cijene jer prodaje jednostavno nema ni za lijek (osim na ADPL 🙂 )

Hell is Empty and all the Devils are Here

kolege nemojte zaboraviti makroekonomiju. mislim da velike zasluge za ovo brzo prevladavanje krize s hfp-om imaju današnje odlične vijesti iz hgk. mislim da će sad već i prije kvartalnih izvješća tržište držati mala euforija. obavili smo hlađenje, a ekonomija ubrzava rast, pa da vidimo što nas čeka

New Report

Close