Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@poaskubidu
zona sumraka zvana zse[emo_vrtimise]

Jeli zna netko sa kojim dionicama je ostvaren ovako veliki OZC promet?

CROS-R-A

Rajboš – ŠAMPION za 2013.

http://www.mojedionice.com/portfelj/IzvNajPortfelji.aspx [mojedionice.com]

Nije preporuka za slijeđenje Rajboša i u 2014. jer dosada niti jedan šampion nije obranio titulu u narednoj godini.
Moramo izdvojiti Perupoparu te izvjesnog Zokija, koji imponiraju znanjem i rezultatima, godinama pri vrhu tablice s izuzetnim prinosima,

Početak rasta HR dionica nakon davne 2007.g.??? Nakon 7 mršavih krava. Da li će današnji dan biti upamćen kao početak rasta!?

Sretna Nova godina !!!!!

malo optimizma nikad ne skodi[emo_palacg]

tramell

bilo bi zanimljivo znati da li ti momci “igraju” i na stvarnoj burzi. ako i ulažu, onda sigurno nemaju takve portfelje jer tu se novac stvarno dobiva ili gubi!


tramell

bilo bi zanimljivo znati da li ti momci "igraju" i na stvarnoj burzi. ako i ulažu, onda sigurno nemaju takve portfelje jer tu se novac stvarno dobiva ili gubi!


Evo mogu komentirati za sebe da mi je stvarni portfelj bio dosta dugo relativno sličan onome s mojedionice (2. mjesto 2012., 5. mjesto 2013.). Samo tamo ne možeš ni ući ni izaći kada želiš, a i imaš pravilo o likvidnosti, pa je teško očekivati iste rezultate. U svakom slučaju stvarni prinos mi je bio cca upola manji u te dvije godine, ali i u igri i zapravo ulažem samo u firme s dobrim rezultatima bez stečajuša i predstečajuša tako da bih mirno spavao s obe verzije. Jedino što bih s mojedionice portfeljom imao malo veći smješak sada 🙂

kolega ip2012

zamijetio sam te tamo. svaka čast! ubio si sve fondove i rezultat ti je više nego respektabilan. ali mislim da si bio jedan od rijetkih takvih igrača na oba fronta. čini mi se da su ostalo bili zaigrani dječačići ( uz nekoliko ozbiljnijih i konstantnih sudionika).


tramell

bilo bi zanimljivo znati da li ti momci "igraju" i na stvarnoj burzi. ako i ulažu, onda sigurno nemaju takve portfelje jer tu se novac stvarno dobiva ili gubi!


bolje ti je imati realan račun sa 1000kn nego virtualac sa 1mkn. i barmen je pobijedio indeksni [emo_palacg] viro ga spasio. [emo_smijeh]

who dares, wins

fantastican promet danas[emo_palacg]

New Report

Close