Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tri sestre Tuga,Vuga i Buga haraju na ZSE.
Dionica godine KORF se dokapitalizira,traži novaca,a nema dividende.
neće je ni biti

Samo krv ,znoj i suze nam donosi elita,ova politička,ali izgleda i ova turistička.
Valamar,KORF,Adabaka koji su to papilova.I Ostoja im nije puno uteka!!!!!

novogodišnji reli? ja skoro pa zadovoljan, a šta će tek biti do proljeća…

who dares, wins

Probudite se1 Prošlo je 7 mršavih krava 2007.-2014.g. Sad kreće 7 debelih.
Promet već 21 mil kn.
Skoro sam siguran za rast najmanje do proljeća.
LP

Biti će interesantno vidjeti stanje portfelja mirovinskih fondova na 31.12. u perjanicama ulaganja u RH.[emo_smijeh]

Hoćemo li i danas vidjet samo kozmetiku fod-portfelja, pretumbavanje, te up samog indexa na kraju godine , da ljepše sve izgleda ili … ?

pepe7

@tomo7
sumnjam, fondovi nemaju nikakav interes sada napuhavati cijene i pokazivati državi da kod njih ima keša i imovine koju im vlada može oteti…nisu ni oni vesla sisali

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@tomo
neka bude I pretumbavanje samo neka se trguje[emo_palacg], osobno mislim mogao bi biti jos jedan “muski” dan a onda povratak u nirvanu[emo_smijeh]

Banke nešto rastu, posebno ZABA[emo_zacudjen]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

probije li 1800 bodića dollaze bikovi pa će to pogurati dodatno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Kako funkcionira burza?
U malo afričko selo, došao jednom jedan gospodin, lijepo obučen, odsjeo u jedinom hotelu koji je postojao u selu i objavio na celoj stranici lokalnog lista da kupuje majmune i plaća za svakog ulovljenog majmuna 10$.

Seljaci koji su znali da je šuma puna majmuna pojuriše da love majmune i čovjek ih je uredno isplaćivao, kako je i objavio. Kad je ostalo malo majmuna i kad je postalo teško da ih ulove, seljaci su prestali da mu ih donose.

Gospodin je tada obećao 20$ za majmuna i seljaci su ponovo potrčali da ih love. Opet je ponestalo majmuna i gospodin je povećao cenu na 25$, a lovci su ulovili onih nekoliko preostalih, ali i tome je došao kraj.
Sad je gospodin obećao 50$, ali majmuna više nije bilo….

On je otputovao i njegov partner se uputio seljacima i rekao: Pogledajte ove kaveze, puni su majmuna koje je moj šef kupio za svoju kolekciju. Predlažem vam da ih kupite za 35$ i kad se šef vrati on će vam ih kupiti za 50$, što je bila posljednja cjena.

Seljaci skupiše ono što su uštedjeli cjelog života i kupiše hiljade majmuna koji su bili po kavezima, očekujući povratak gospodina.

Od tog dana nisu više vidjeli ni jednog ni drugog. U selu su ostali majmuni, oni u kavezima i oni izvan njih.

Imate li sad jasniju viziju kako funkcioniraju burze?

spalato

svaka čast!

šta je ovo? 20 minuta 2 transakcije

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close