Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionica pala npr. sa 2000 na 20 kn…i ja se nadam rastu na 30…što sam optimističan![emo_ooooo]
Kolega, sve ima svoju cijenu. Naučite ili odite skupljati plastične boce.

@lojtra
nista osobno kolega I ja bih volio da stvari krenu prema gore[emo_palacg]

Ajde, ajde šalio sam se za boce. Ali ponavljam, u ovom poslu bitno je ne zakasniti. zbog kašnjenja sam jednom ostao bez stana u centru zagreba…kašnjenja što nisam prodao dionice…pa sad neću zakasniti da ih kupim. predviđa se najveće crnilo u gospodarstvu, dakle sad je trenutak za kupnju. Tako je bilo u Grčkoj i još tisuću primjera.
Lp

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Molio bih da se ovo ne briše. Samo iznosim činjenice.
Na kupnji samo 17.000 komada dva naloga do blokade ( nikad nije bilo toliko malo ) , očito je da je negdje procurila vijest i iskrcaj je više nego vidljiv. Ako se danas do kraja dana probije blokada i dođe na 4 kune mislim da smo jako blizu kraja.[emo_palacd]

E pa Đuro ima tešku ruku.

Vidim da je na RIZO trgovano u 13:11 i to sve transakcije u isto vrijeme. Zar nije trgovanje za slabo likvidne dionice predviđeno samo od 11-13h?


Vidim da je na RIZO trgovano u 13:11 i to sve transakcije u isto vrijeme. Zar nije trgovanje za slabo likvidne dionice predviđeno samo od 11-13h?

od 11-13 je predotvaranje (ako se nije nešto mijenjalo) tj. mogu se zadavati ili povlačiti nalozi, a onda se iza 13 sati trguje, a točno vrijeme transakcije ovisi ima li dražbe uravnoteženja ili ne i koliko traje – što odrđeuje sam sustav (nije uvijek isto u minutu)

ovo je tek početak dna crobexa ,ako ne ide gori mora doli

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ovo je tek početak dna crobexa ,ako ne ide gori mora doli

Ako Slavkec suspenzira drugi stup radi pokrića rashoda u 2014.moggao bi nastati
pakao.A on je sposoban napraviti sve,jer se ne razumije u tržišnu ekonomiju.
Njemu je osnovno znanje iz Kumrovačkog kurs socijalističke ekonomije,a nas male dioničare smatra za špekulante koji hoće zaraditi,a ne raditi.
I zaista treba biti oprezan,a ja sam ionako već gotovo 100% u dionicama,a biti ću sigurno toliko ako situacija bude lošija.
Činjenica je da sadašnja vlada na ćelu sa min.financija stvarna pravnu nesigurnost
zbog čega će nas strani investitori izbjegavati,a sami nemamo dovoljno pameti i
i organizacionih sposobnosti da pokrenemo gospodarstvo u tržišnoj ekonomiji.
Turizam jedina nada.Premalo je to za izlazak iz krize.
Ipak ZLZ,PElješki most kao ostavština HDZ daju malo nade.
JDPL i Treći maj/Uljanik/u zajedničkom stvaranju jače flote je ipak pozitivan
pomak ove vlade.
Privatizacija HZVG i HPDG mogu poslužiti kao primjer pljačke u novoj privatizaciji ili se možda radi o totalnoj nesposobnosti ove vlade da prodaju državne imovine proda po punoj cijeni.

Dok nas vode ovakvi izlaska iz krize ne može biti.Naravno da ne mislim na političku obojenost već na nivo pameti naših političakih elita.

Na ZSE vladaju tuga ,vuga i buga,a u mom portfelju med i mlijeko!!!!!

nego ljudi kad ce vec povuc to fondovsko smece, plovidbe plove,predstecajuse divljaju,a fondovsko smece miruje?Mozebit da zbog toga niti nema prometa jer je direktiva “ne pipaj” da se ne skotrljamo u ambis aktuelna[emo_smijeh]

@lopina

Sve pet.
Jedino se ne slažem da je Jdpl/Uljanikplovidba/TrećMaj baš dobitna kombinacija.

ljudi grobexi u plusu,?nevjerojatno sto se to desava???????????preokret pred bozic?[emo_smijeh][emo_palacg]

0,13% i 0,23%?!
wow!!! možda nije dobro da tako naglo potegnu! 😉

New Report

Close