Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


..Trgovanje na Zagrebačkoj burzi privremeno je obustavljeno zbog tehničkih poteškoća.

zna li se tko im daje internet usluge/podršku???

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

@goblin
tko je da je ocigledno je nekompetentan I neorganiziran, po koji put se to desava ove godine??????????? vani za ovakve stvari lete glave a kod nas ce vjerojatno biti nagrada I unapredjenja, ne bi me cudilo da dobijemo nove direktore sektora sa zamjenicima I pomocnicima I naravno mobitelima I audicima, kakva blamaza[emo_bijesan][emo_palacd]

ma nije 1x,

a tko zna možda je i njih pritisnu Slavko s tajnim agentima,
zbog neplaćena računa…[emo_smijeh][emo_smijeh]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

jedno visoko uredjeno eu trziste [emo_palacg][emo_palacg]
i ovo malo okorjelih trejdera ce rastjerati vrlo brzo…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

evo jos jedan slampige odraz naseg rada.

Mogli su vikendom to popraviti,a ne usred dnevno trgovanja.

Pa sta se toliko uzrojavate? Uzmite pauzu. Kakva je razlika radi li ili ne? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Pa sta se toliko uzrojavate? Uzmite pauzu. Kakva je razlika radi li ili ne? [emo_smijesak]

\o/

ma nije to stvar pauze ,opet je netko pilao kabele zse u strahu da ne padne burza;) jel ono lani neko zapalio chromosov neboder ako me sjećanje ne vara

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

u 10:15-10:45

u skoro sat vremena trgovanja promet je mnaji nego na Dolcu – jedva 0,3 mil.kuna!
izgleda da ZSE ide prema svom konačnom kraju, kad od provizija više neće moći plaćati niti režije [emo_zacudjen]

p.s. još tragičnije je da skoro pola tog jadnog prometa napravljeno pumpanjem LPLH [emo_vrtimise]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Svi nešto kao računaju da je iduća godina najbolja za kupnju dionica. Ja sam se za svaki slučaj nakrcao sad u 12 mj. jer mnogi bi se mogli iznenaditi i plaćati iduće godine puno skuplje. Tako se predviđalo da se nabolje bude isplatilo prodavati dionice u 6.mj. 2008 g. Ja sam bio “lukavac” pa sam planirao prodati u 3. mjesecu 2008.g., kao prije drugih. Međutim iskrcavanje je počelo već u 1. mj. 2008. i tako nisam ništa prodao i ostao zarobljen po onim cijenama. Radije sad riskiram još 10 % minusa nego da propustim nekoliko stotina posto rasta.
LP

@lojtra
cestitam na optimizmu kolega iako neznam sto bi to moglo uzrokovati rast na zse u bliskoj buducnosti?????????meni se to vise cini kao propast u nedogled[emo_palacd]

New Report

Close