Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Redovni promet 9.394.791,04
??? jel moguće da se je fondovska industrija probudila?

HT + ADRS-P….

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Malo proanalizirajmo današnje trženje:
09 h 19 min. 3.500 kom
09 h 30 min 5.400 kom
11 h 37 min 2.500 kom
11 h 58 min 4.500 kom
14 h 21 min 2.700 kom
14 h 47 min 2.400 kom

sve po kupnji …. a kupnja sve tanja. Nije isti prodavač ali jedan je prodao cca 10.000 komada.

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/kazahstani-na-zsem-u-razgovarali-o-gospodarskoj-suradnji-905078

nakon jucerasnjeg solidnog prometa nesto smo se ukakali danas?????????

ako smo se jucer ukakali danas nas uhvatio totalni zatvor[emo_smijeh]

Ne mogu vjerovati većini ljudi na ovom vorumu pa i samome sebi, kako možemo kupovati dionice koje ne kupuje Gosp. Bakić. Nakon svih ovih godina na burzi mogu samo reći da je on zaista jedan veliki i kvalitetni investitor.Da sam njega sljedio svih ovih godina lijepu bi kuću na samoj obali Jadrana zaradio a ovako imam samo stravične minuse i beskrajnu bol.
Najljepše molim moderatora da dopusti objavljivanje ovog posta.
Hvala

Nitko ne komentira ovo što je HNB otpustila 4,7 milijardi kn za gospodarstvo!!!
Plus Pelješki most?
Ne zaboravimo, lani je najviše na svijetu rastao Grčki index, preko 130 %.
Nebi li sada trebalo kupovati dionice? Ja sam danas još dokupio i sad mirno promatram rast najmnaje do proljeća.
LP

Lojtra

Piješ li graševinu Belje.

Bili jednom Svatko, Netko, Bilo tko i Nitko. Trebalo je obaviti važan posao kupnje dionca na hrvatskom tržištu kapitala
Svatko je mislio da će ga Netko obaviti.
Netko se zbog toga naljutio, jer je to bio posao za Svakoga.
Svatko je opet mislio da bi ga Bilo tko mogao obaviti, no Nitko nije shvatio da ga Netko ne želi obaviti.
Na kraju je Svatko krivio Nekoga, jer Nitko nije učinio ono što je mogao obaviti Bilo tko.

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

izgleda dizemo se iz pepela[emo_smijeh][emo_palacg]

Ma ljudi dali je to moguće da nema trgovanja, Crobex je dodirnuo dno !
Ili se čeka da se na dnu dna otvori novi ponor ?


Ma ljudi dali je to moguće da nema trgovanja, Crobex je dodirnuo dno !
Ili se čeka da se na dnu dna otvori novi ponor ?

čeka se duga hladna zima, rast nezaposlenosti, rasprodaja dionica i nekretnina radi plaćanja režija i poreza, novi referendumi i prijevremeni izbori!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

u k…c više i referendum kad će neka ekonomska pitanja doći na red!? ovo je klasična diktatura krelaca.

who dares, wins

New Report

Close