Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma ne ka ide kud hoce ali problem je na ovoj burzi kad krene onda svi idu (gore ili dolje)nema veze dali je firma u gubitku, pa cak ni u stecaju I te firme idu gore.Neka vrsta komunisticke burze koja izjednacava sve dionice.Fundamentalna analiza sto je to?,+,-,dobit, gubitak sve su to irelevantne nebuloze koje ne rade na zse.Ja cekam onaj trenutak kad ce se napraviti nuzna diferencijacija izmedju dionica kompanija koje stvaraju dobit I onih koje gomilaju gubitke ali nisam siguran da cu to docekati jer imam jedan nepremostivi problem koji se zove godine I to 46.Uzme li se dinamika promjena na ovoj burzi ja cu se oprostiti od ovoga svijeta davno prije no se ista dogodi.

ljubo jurčić je rekao još 2009 da je zse bio špekulativna i ostala
gubitaši su bili na cijeni
dada apropos nije se čudit jer sve to još drma jugo ekonomska mafija

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ali nisam siguran da cu to docekati jer imam jedan nepremostivi problem koji se zove godine I to 46.Uzme li se dinamika promjena na ovoj burzi ja cu se oprostiti od ovoga svijeta davno prije no se ista dogodi.

Apsolutno se slazem, kolega.

Drzava nam propada, i bojim se da je to to što se tiče naše generacije.
Mozda, ako bude sreće, iduća uspije prosperirati uz ovu burzu. [emo_beztona]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Burekmajstori su nestrpljivi pa bi ponovo iz Ingre u DIOKI. Sretno i hvala na poklonima.

neće uvijek biti ovako.

aha ,dolazite pameti ,ali za mnoge kasno na zalost ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

bez obzira koliko netko moze biti intolerantan na bol ovo stanje na zse jednostavno boli[emo_palacd]

vani burze divljaju na ath a kod nas vise se ni ht-om ne trguje,apokalipsa[emo_bijesan]

e moj dada11,

kolko sam ja tek kolutova čmaramica potrošio,
suza, suzu stizala, al’ pomoči nema…

čmaramice – toaletni papir, preuzeto s jednog radia, mislim na izraz…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

ovdje na zse je vrime stalo tek pokoji prdac ,neko govno se istakne u masi ,ali kratkog daha ,bojim se nista dok ne dosegne dno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


vani burze divljaju na ath a kod nas vise se ni ht-om ne trguje,apokalipsa[emo_bijesan]

Sve treba složiti u PRT i fino od 11 do 13 sati i to je to…
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

malo atgr gore , pa se ima lufta odma s ostalim dole[emo_smijeh]

pepe7


aha ,dolazite pameti ,ali za mnoge kasno na zalost ..

Kolega, kako si ti jaaaaako pametan !!!

New Report

Close