Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

20 mi čekam priko nego je rečeno….[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

Nego Zmajki morao bi sad otvoriti novi nick ili vratiti onaj inverterov budući da si dobio ovu crnu glavicu..
Pa kako će tvoji postovi sada biti ozbiljno shvaćeni kako bi zaradio za lizalicu…[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

prišiša nas je i sp index a bome ne kaska ni grčki indeks ya nama s obzirom da je narastao preko 50% u ovoj godini a s obzirom da bi napuhane cijene nekih dionica na crobexu mogle stropušniti možda se nađemo na pola puta

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Jedino dobro oko ovoga šušura od Ine je možda živost na ZSE koja
je na aparatima već mjesecima da nekažem godinama.
Sječam se točno prije 3 god. je bila isto Ina u fokusu i onda je
bilo živahno jedno mjecec,dva.Hoće li,vidjet ćemo sutra i narednih
dana. Pozdrav,

Do sada nije bio neki promet na zse a što će biti sada kada fondovi (koji su usput rečeno dobro zaglibili) dobiju naputak da moraju kupovati dionice INA-e……a novaca niotkud…. [emo_mrgud]

zabin e-trade ne radi???????????

proradio, nego nista o cros I hpb a proslo mjesec dana koliko je kupcima dano za obvezujuce ponude???

Au ,kud je ovo krenulo.
Izgleda će biti potop veći nek u Maleziji.
A još MMF nije ni pozvan.[emo_vrtimise]

al je ovo utanjilo, ne sluti na dobro

normalno da ne sluti amerikanci su prisluškivali sve nas ,tako su znali šta smo kupili prodali[emo_smijeh]
kad cemo prodati

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Au ,kud je ovo krenulo. Izgleda će biti potop veći nek u Maleziji.

a samo tvoj DLKV će se spasiti, jel tako? [emo_smijeh][emo_smijeh]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

sad triba samo prokužiti koliko je cash-r-a ,koliko ih je blizu margin calla ,koliko ih je fuul u dionicama a to znaju samo brokerske kuće
sudeći po prometu na vagi je di će okrenut gori ili doli , odavno sam odustao od optimizma više sam realnopesimist

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

New Report

Close