Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel igra ko ovu igru na margin???


Vani dolaze pozitivne i negativne statistike pa se i indeksi krecu u skladu s tim. U Hrvatskoj statistike su gotovo pa 100% negativne.

Ljudi vide svijet ne onakvim kakav on jest, nego onakvim kakvi su oni.

gledam i ne mogu virovat čak i indeksno crobex ima prostora na ogroman pad tu prvenstveno mislim na par dionica koje nose veliku težinu a to su ernt ht dividenda day ina ptkm pitaj boga sta će biti s njom na kraju
nije nagovor na kupnju i prodaju navedenih dionica
po meni čak i cask index je najbolja opcija
s obzirom da americi opet prijeti shatdown tamo iza nove godine

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ajde neka smo se pokrenuli makar I u pogresnom smjeru

Dobar dan

je li zna netko gdje će se zaustaviti pad?
Vjerujem da tehničari to vide…
1650?

hvala

beti


PSN je riješeno pozitivno ,očekujemo objavu u jutro na ZSE, i slijedi val ,do 10-11-12 kn.

koliko ja vidim, ide ovo nazad na 5-6 kn, a ne na 12 kn pa opet koristim priliku da te upitam:
– koliko će biti novih dionica?
– koliki će biti BV?
– koliko će biti EPS?
???????????????????????????

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

ma briga koga za pb ps i pe ja idim da pomalo pucaju po šavu dionice ,još kad krenu margin callovi jadna nam majka jadni mi jadna moja domovina

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ako nas bude čekao grčki scenarij,ja ne vidim rast ni uz mmf smanjenje rashoda samim tim smanjuje i potrošnju a i ovako ljudi samo troše osnovno za preživit voda struja gorivo i hrana

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


ako nas bude čekao grčki scenarij,ja ne vidim rast ni uz mmf smanjenje rashoda samim tim smanjuje i potrošnju a i ovako ljudi samo troše osnovno za preživit voda struja gorivo i hrana

A mobiteli i tablete?


jel igra ko ovu igru na margin???

Margin je odlična stvar samo treba biti oprezan.I ja sam imao bedastih poteza ali sam kroz godine naučio da treba trgovati samo dobitašima.Ovako to prejednostavno zvuči ali ta disciplina je najbitnija.Zaboravite priče o dark horsu,pa neće “oni”dopustit da ingra,igh i sl. propadnu…Takve ni ne gledam.Dobitaši i točka.
U zadnjih godinu dana sam trgovao samo:
inom(prije par mjeseci ju zamjenio ledom) pa ernt,korf,adrs i sl.
Sad imam najviše ledo i jednu koju još skupljam i za koji dan ću staviti na Što smo danas tržili.
Naravno da sutra može biti opći potop ali se fakat mirnije spava.
Zato margin[emo_palacg]

odlična financijska poluga koja zahtijeva maksimalan angažman. no, ako je moguće, lombardni kredit temeljem npr. oročenog depozita je puno bolja, jeftinija i “mirnija” varijanta


ako nas bude čekao grčki scenarij,ja ne vidim rast ni uz mmf smanjenje rashoda samim tim smanjuje i potrošnju a i ovako ljudi samo troše osnovno za preživit voda struja gorivo i hrana
grci su mila majka za crobex…index 136% rast od dna
http://finance.yahoo.com/echarts?s=GD.AT+Interactive#symbol=gd.at;range=20120601,20131031;compare=;indicator=volume;charttype=area;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=off;source=undefined;

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close