Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



u to se na žalost pretvorila ZSE, hrpa burekđija skače iz stečajuše u stečajušu, zaradi par bureka pa novi krug i to je uglavnom svo trgovanje (osim par fondovskih dionica)
imas neku bolju strategiju ? [emo_plazi]
[/quote]

ma zavrtim i ja pokoji burek kad ne ide drugačije, ali situacija na burzi je koma….zapravo se ovo više ni ne može zvati burzom, sve više mi liči na one opkurne zadimljene kockarnice iz filmova gdje “trguju” likovi iz polusvijeta

Ne znam sad gdje je tema Agram Brokeri, ali danas im je sistem jako sporo.
Treba 10x duze za izvrsavanje naloga nego obično.

OK…..izgleda da su već riješili stvar.

Sve što je zdravo ili bi moglo bit sa ogromnim potencijalom pada konstantno..
A ono što nevalja raste..Pa tko je tu onda lud?
Luda burza….luda država…a najluđi obični i instucionalni samoprozvani kvazi “šmekeri…
Pola od njih su totalni kockari a druga polovica neznalice ili love u mutnom sa tuđim parama…
Promet kao u malo boljoj cvijećari na groblju…
Strava i užas..
Ajme..

A BALVANA!!! :) :) :)

ARNT -totalna trubica
VPIK – totalna truba
PTKM – totalni trombon

naravno od rezultata.

Još DDJH i imamo jedan raštimani kvartet…

Šteta.,ni tekstovi ni komentari ne pomažu.,kao, kao da je bloger izgubio svoju magiju…

Jednostavno više nema taj touch…pitanje je da li ga je uopće imao!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Da rezimiram…jednom riječiju ka-ta-stro-fa….
Gubitaši rastu ili se umjetno pumpaju….Dobitnici padaju…
Barcelonex total pušing…
Fondonex total pušing…
Nebrušeni biseri total pušing…
Prave firme sa dobiti također pušing,…
Vani svi na ath…
Tuga,jad,čemer i besparica…to je zse
I da puuuuno ega i egocentričnosti..

A BALVANA!!! :) :) :)

pa pratimo amere, vidit da smo tu negdje fali nam samo cca 1 % da ih stignemo[emo_vrtimise][emo_ooooo]

pepe7

Svjetle tocke koje su zasluzile da ih se spomene:

Saponia

Atlantic grupa

Plava laguna

Valamar

Mlinar

Istarska kreditna banka

AD plastik

Termes grupa

Zvijezda

Koncar distributivni transformatori

Jadransko osiguranje

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Evo i sad izaslo:

Ledo,

braco moja mila sto se iskonsolidirao , vidi potrazivanje od kupaca, a vidi novac u blagajni, a vidi….

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

Kolega pindula, potpisujem[emo_palacg].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Stvarno mi nije jasno, šta oni koji su najviše zaslužni za ovaj pad CROBRXA i dugoročno zadržavanje ovih niskih razina , a to su fondovi)otvoreni,zatvoreni,OMF itd.), šta čekaju ? Tko će im dizati tržište koje su sami naprasno srušili na ove razine ako ne oni sami.

Da li netko te meneđere uopće pita za rezultate na kraju mj. odnosno kvartala,god.?
Jesu li oni i koliko učinkoviti u svom poslu osim u daljnjem rušenju ?

Šta oni čekaju, da će im netko izvana doći dizati tržište kako bi se oni poslije fino i bezbolno priljučil rastu.?
Šta se tiće OMF-a od njih koristi imaju samo oni koji njima upravljaju i žive ko na jaslama, jer nitko ne inzistira na rezultatima.

Pa gospodo nisu OMF radi vas već da vi vlasnicima stvorite veće vrijednosti odnosno osnovu za veće mirovine sada i u budučnosti.
Zašto vam se naknada za upravljanje OMF-ima,braniteljskim fondom, i drugima ne veže za uspješnost ulaganja pa da onda vidimo kako bi bili učinkoviti, a ne da zavaljeni u fotelje raspolažete tuđim novcem rušeći mu konstantno vrijednost i za to još dobivati redovnu ne malu naknadu?
Stvarno apsurd koji je moguć samo u HR , jer neznalice na pol. odg.mjestima neznaju ili neće.

Dok god se Linić bavi samo sakupljanjem poreza, nema tko niti da vas kontrolira šta radite odnosno ne radite. SRAMOTA

Još jednom . TKO KONTROLIRA UČINKOVITOST ULAGANJA FONDOVA i dali tko to uopće radi???????????

Još jednom. TKO MISLITE DA ĆE VAM DIZATI OVO TRŽIŠTE NA ZSE???????????

traje mrtva trka tko će prije do 1800 crbi ili s&p, trenutno izjednačeno [emo_vrtimise]

pepe7

New Report

Close