Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Prodan dio INGRE i ušlo se u DIOKI pa kud puklo da puklo. Povratak nazad vjerovatno u okviru 3-3,10. Mislim da INGRA namjerno ne objavljuje neke pozitivne stvari koje se događaju u firmi.

neće uvijek biti ovako.

evo gledam i vidim klasiku kad croby dosegne točku ispod buulingera prvo se oporavljaju dionice koje dobro donekle posluju ili fondovske a ovi ostali se brčkaju , i vjerojatno kad croby sad krene neće se pitat cijena daj samo da sam u njima jel? cash r a u ovoj fazi je bezvrijedna

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ako ima koja utjeha još uvijek je jači crobex od s&p bar bodovno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


evo gledam i vidim klasiku kad croby dosegne točku ispod buulingera prvo se oporavljaju dionice koje dobro donekle posluju ili fondovske a ovi ostali se brčkaju , i vjerojatno kad croby sad krene neće se pitat cijena daj samo da sam u njima jel? cash r a u ovoj fazi je bezvrijedna

u kojem periodu tipujete da bi Crobex mogao značajno porasti? [emo_naivan]

sljedeća godina će vrlo vjerovatno biti isto mlitava, tek 2015. ili…?

pa vjerojatno sad do proljeća bi tribao biti uzlazni trend ,triba se samo klonit gubitaša ,gore ne može biti ili?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Bježanija iz Diokija a onda juriš na Optimu.Strašno.

u to se na žalost pretvorila ZSE, hrpa burekđija skače iz stečajuše u stečajušu, zaradi par bureka pa novi krug i to je uglavnom svo trgovanje (osim par fondovskih dionica)

Kosor

Kod takvi kupovina i prodaja netko bureke i gubi.

Pozdrav.


u to se na žalost pretvorila ZSE, hrpa burekđija skače iz stečajuše u stečajušu, zaradi par bureka pa novi krug i to je uglavnom svo trgovanje (osim par fondovskih dionica)

mislite li da bi trgovanje na ZSE trebalo biti dostupno samo ljubiteljima kavijara ?[emo_smijeh][emo_smijeh]
koliko procjenjujete da bi tada bilo dnevnog prometa ? moja procjena je oko 100 000 € [emo_smijeh]

Za virovitičku je šećeranu zainteresirano 6 kompanijahttp://www.glas-slavonije.hr/214797/7/Za-viroviticku-je-seceranu-zainteresirano-6-kompanija


Za virovitičku je šećeranu zainteresirano 6 kompanijahttp://www.glas-slavonije.hr/214797/7/Za-viroviticku-je-seceranu-zainteresirano-6-kompanija

nigdje spomena, ima’l kineza ?[emo_smijeh]ali u svakom slučaju bit će bar žutog šećera[emo_smijeh]


u to se na žalost pretvorila ZSE, hrpa burekđija skače iz stečajuše u stečajušu, zaradi par bureka pa novi krug i to je uglavnom svo trgovanje (osim par fondovskih dionica)
imas neku bolju strategiju ? [emo_plazi]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close