Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo prpmet kao u osrednjem fast foodu….[emo_beztona]

A BALVANA!!! :) :) :)

mislim da je dobra stvar što se smiriva situacija s sirijom i iranom evo čitam da bi iranu moglo u roku 6 miseci skinuti sankcije a samim tim tribala bi i nafta skliznuti i pogurati cijene dionica , mislim da danas svakoj firmi je skoro najveći izdatak gorivo ,kuna po kilometru

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

umjesto da skrate radno vrijeme I dobiju na gustini transakcija

MM se povukao sa svih certifikata

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

evo ga nazad…napetost se može nožem rezati (indeksi, zlato, nafta ….)


umjesto da skrate radno vrijeme I dobiju na gustini transakcija

e baš to i ja mislim, mogli su komotno stavit od 10-14,, ni u tom periodu nebi bilo gužve :)))

Hoće li nam biti plaćeno prekovremeno?[emo_namigusa]

Jel se to meni cini ili je ova nasa burza zapala u tesku depresiju?Mozda su sve ovce zaklane, mnogi vukovi ranjeni, a najkrvolocniji nemaju vise kome rezati grkljane?Pa su osudjeni na dugotrajnu, polaganu i iscrpljujucu depresiju kojoj se ne nazire kraja…. A i nikakve magle za prodati naivcima vise nema, tipa “kad udjemo u EU ceka nas puno meda i puno mlijeka”.Nazalost,EU nam donijela otreznjenje-puno radi za malu placu, sve skupo, a propala i najdraza kladionica-hrvacka burza..

Budi oprezan na zagrebackoj burzi. Jer ovdje se svakodnevno gube pozamasne kolicine novca(najcesce tesko zaradjenog) !!!

sami pad cijene vrijednosnih papira I nije toliko iznenadjujuci s obzirom na stanje u gospodarstvu ono sto je zabrinjavajuce jeste dinamika tog pada kao I sveobuhvatnost, naime zse je vjerojatno jedina burza gdje relativno dobre firme padaju jednako ili jos I brze od losih a razlog tomu jeste disperzija po politickoj liniji tj. jedini jos likvidni su fondovi kojima gospodare politicari a oni ne zele da dodje do podjela na dobre I lose, uspjesne I neuspjesne nego da bi se prikrili katastrofalni neuspjesi jednih kreiraju se svi jednako neuspjesni

a močvare od burze [emo_vrtimise]

mi smo ipak zemlja slučaj

Meni je ovo dobar znak…ne rasprodaje se više kao prije…prodali su oni koji su morali…
Bollinger se skuplja….mali su prometi….sjećate se 2009?

A BALVANA!!! :) :) :)

Napokon dobre vijesti: Najavili ‘čudo’ krajem godine

http://danas.net.hr/novac/dobre-vijesti-najavili-cudo-krajem-godine

New Report

Close