Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li biste nam mogli poniti hijerarhijsku strukturu TRŽIŠTA KAPITALA
DANAS na području RH….. shematski- način funkcioniranja- i imena
vodećih ljudi trenutno….na čelu institucija…te gdje su u procedurama i
kakve izmjene?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Nadam se da ste u toku.
Hoteli Cavtat ,preuzimanje

HCVT-R-A cijena preuzimanja 308..
Jasno,ne dajte ispod 300.Pospanci če biti pometeni.

HBRL_još samo danas djelimo ljubav,danas jedna dionica sutra 20,67 puta manje.
Današnji BV cca 280,sutra 13,xx.
Pošto želite platiti BV od 280,dali 364 kn analogno HCVT ili možda dva tri puta manje.Čestitke vlasnicima,a naročito kupcima zadnjih mjeseci.Prodavači su nemilo
spušili.Jako,Jako crni Jako..naravno mislim na Andabaka!!!!!!!!!

U turistima teče med i mlijeko!!!!!!

Kako nema teme hotela cavtat komentirat cu ovdje…Prosjecna na burzi 189…nominala 200…Ponuda preuzimanja 309 !!…Svaka cast imaocima i dobar pokazatelj koliko vrijede turisticke dionice profitabilnih tvrtki.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/YLSzITJujea7KeTbM6JmVQ==.pdf

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Izgleda da su HBRL već podijelili sa 31,jer je referentna cijena 2,29.Vrijeme za kupnju prošlo.Mislim da treba pričekati koji dan i ne prodavati jer je dan
splita 19.6 što bi značilo da ako kupim danas da kupujem nominalu 200,a tek sutra
nominala ide na 10.Mislim da bi Hanha trebala blokirati trgovinu danas,jer je jasno da ništa nije jasno.

Na ZSE u turistima teče med i mlijeko!!!!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

..izgledA da ispod 59 ne ide…malo ću gricnut na 59 pa nek stoji…

Uspoređujući stanje domaćeg gospodarstva s pretkriznom 2008. kumulativni pad gospodarske aktivnosti i zaposlenosti izuzetno je velik. Lani je BDP bio realno manji za oko 1% u odnosu na 2008. Podaci za prošlu godinu ukazuju da se gospodarska aktivnost vratila na razinu iz 2005. Razina potrošnje kućanstava manja je nego 2005., a kapitalne investicije realno su manje nego 2003. Istodobno, broj ukupno zaposlenih smanjen je za više od 150 tisuća

cijene dionica su jos i super ,vjerojatno zato sto nema kupnje ,inace bi nam crobi bio vec na 1000 bodova [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Polako ali sigurno Crobi roni prema 1800… Za mene je uvijek čaša polupuna i ja sam vječni optimist ali cjelokupna situacija zaista nije dobra. Od rujna na ZSE sam puno više očekivao. Šteta…

Volio bih kad bi me demantirali ali trenutno zaista ne vidim svjetlo na kraju tunela.

i posljedna nada umire lagano….

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)[/color]

NA 20 kn 3.000 komada na kupnji

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Ista prića je bila prije dva mjeseca ATPL rasla je kao luda na osnovi kao nekih vijesti kojih nije ni bilo ,a onda se lijepo ponovo ispuhala na 300 kuna….
Nema tu dugoroćnog rasta prije nego što krenu bolja izvješća
ovo je sve kako Ameri zovu “Pump and dump”,
a u našem narodu se to zove tko zadnji magarac
neki to kod nas zovu ponzi šema
http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

eto pa onda ćemo ić u bolje dionice a ne u ATPL, kad je ovo pumpa and dump i9 iza ovog ne stoji racionalno povćanje vozarina, a to sta tavori na 200 kn ima oho to nema veze , ma dajte ispada za dvadeaetak miliona eura mos pazarit cilu firmu

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


Ista prića je bila prije dva mjeseca ATPL rasla je kao luda na osnovi kao nekih vijesti kojih nije ni bilo ,a onda se lijepo ponovo ispuhala na 300 kuna….
Nema tu dugoroćnog rasta prije nego što krenu bolja izvješća
ovo je sve kako Ameri zovu "Pump and dump",
a u našem narodu se to zove tko zadnji magarac
http://en.wikipedia.org/wiki/Pump_and_dump


brodarski sektor se oporavlja

New Report

Close