Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vraga je dao, dobio je otkaz.

Krivo sam se izrazio. Zna se da će biti otpuštanja i radnicima je ponuđena otpremnina od 100 milja kuna da sami odu. Nije mu bilo tako loše 8000kn je primao sa 3-godišnjom srednjom školom.
Stric mu je naravno sudac županijskog suda, poznat po punjenju novinskih stranica

crobex u svom snažnom rastu nažalost zaustavljen je zbog zabrinutosti oko sirije jer upravo crobex i njegove dionice pod snažnim su pritiskom sirije i događaja u vez trenutne situacije

pojedine PSN firme su toliko rasprodane da se vecina cudom cudi zasto rastu ,al ok imat cemo kome prodavati dok se odluce kupit [emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


pojedine PSN firme su toliko rasprodane da se vecina cudom cudi zasto rastu ,al ok imat cemo kome prodavati dok se odluce kupit [emo_smijesak]

Ova mrtvačka glava je najbolji komentar za ono o čemu pišete.
Pozdrav

Nastavlja se delisting tvrtki sa Zagrebacke burze (Konzum).
Mislim da ce u slijedicih godinu-dvije bar polovica izlistanih tvrtki biti delistirana.
Situacija na trzistu je takva da se vrlo jeftino moze izrealizirati maknuce tvrtki sa Zagr burze.

bisak@ i tebe netko ljuti ili ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Rat sve izgledniji,kud će ovo odvesti sam Bog zna.Najsigurnije novce u čarape.

Many

Neki kažu da se kupuju dionice kad ih većina neće.

Nije nagovor na kupovinu ili prodaju dionica.


Rat sve izgledniji,kud će ovo odvesti sam Bog zna.Najsigurnije novce u čarape.

Zato se HBRL i trži na 3 BV i P/E 55.
Broj dionica je “samo” tridesetak puta veći od broja koji je naveden na stranicama ZSE.
Oprez,HBRL je splitana dionica.
Ne dozvolite da vas špekulativni kapital nakrca
iznad 10.Mislim da je 8 korektna cijena.

Tko kupuje HBRL po ovim cijenamap plakati će u gorkim suzama,a kada presuše biti će još gore!!!!!!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Pozdrav svima nadobudinima. Stvarno mi nije jasno koliko se puta mora ponoviti scenarij oguljenih gaća da bi ljudi shvatili što slijedi nako dokapitalizacije kontaminatora…. Stvarno mi nije jasno koji to ‘investitori’ kupuju na ovim cijenama kada se zna da će dionice dalekovoda uskoro vrijediti daleko manje od ovih cijene kojim se sada trži. Ljudskoj gluposti te pohlepi nikada kraja, a uskoro kada se ekipa iskrca, sljedi lupanje glavom i nevejerica. Neki ljudi nikada ne nauče te ponavljaju iste scenarije, nažalost na vlastitu štetu. Svu sreću želim onima koji su unutra, pogotovo na oni koji su ušli na ovim razinama. Sretno i držte gaće.

Imam jedno pitanje općenito o trgovanju. Recimo da imam dionicu u PRT koju želim prodati i imam nalog postavljen, i netko na kupnji ima nalog na istoj cijeni. Smijem li (zakonski) postavljat na istoj dionici i naloge na kupnji tako da ovog kome želim prodati natjeram da ponudi višu cijenu? Je li to ((protu)zakonita) manipulacija cijenom?

New Report

Close