Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a trgovine, 85% prometa s 4 dionice k tome i najskuplje ko li ih kupuje po ovim cjenama, naravno sigurno ne svojim parama

Najbolja fora je što je malo prije netko kupio s aska 1 (jednu) dionicu Podravke na 240 kn i time dodatno digao crobex na čak +1,23% [emo_smijeh]

p.s. evo, sad su pojačali skidanje s aska [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nakon višetjednog cendranja, smoljenja, grižnje savjesti i žučnih rasprava ,pa
i uvreda…..FOND MANAGERI su se napokon – smilovali !

Vidjeli. vrag odnio šalu i ZSE dioničare koji ih uveseljavanju svaki dan svojim
suvremenim pogledima na investiranje ….

Napokon, malo odlučnosti s njihove strene, da pomognu u ovoj depresiji,
pa su krenuli , onim što imaju i čime mogu raspolagati – naprijed…..
Vidjet ćemo- hoće li država snimiti vapaje preživjelih, i odlučiti sprovesti
Odluke o većem investiranju u dionice na hrvatskom tržištu- fondovima
kojima upravljaju državnom imovinom- ne bi li barem malo odvojili
za povećanje portfelja domaćih kompanija koje bi im na tome- bile-itekako
zahvalne !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dragi ulagači, dragi forumaši! Svi Vi koji se trudite nešto zaraditi na ovoj burzi i možda svakodnevno sa nekim nabidavate da bi kupili pa opet iste te količine prodat, i eventualno zaraditi siću, imam savjet.

Viš se isplati pronaći prijatelja koji radi u mirovinskom fondu, i sa njim dogovorit oblik poslovne suradnje.

Dakle kad je korekcija kupovat bezbrižno u padu, i sam dobit info koje će perjanice gore navedeni fond kupit, naravno ne pitajući za cijenu, bila ona PTKM na 222, HT na 185, …..Bitno je da Vas oni počiste sa prodaje.

Mislim da to mnogi koriste, al Linić im nemože odredit fiskalnu blagajnu.

Malo sam pod dojmom, jer je jasno da se ne kupuje svojim novcem.

Molim moderatora da ne upotrijebi gumicu.

POZZ svima

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Dragi ulagači, dragi forumaši! Svi Vi koji se trudite nešto zaraditi na ovoj burzi i možda svakodnevno sa nekim nabidavate da bi kupili pa opet iste te količine prodat, i eventualno zaraditi siću, imam savjet.

Viš se isplati pronaći prijatelja koji radi u mirovinskom fondu, i sa njim dogovorit oblik poslovne suradnje.

Dakle kad je korekcija kupovat bezbrižno u padu, i sam dobit info koje će perjanice gore navedeni fond kupit, naravno ne pitajući za cijenu, bila ona PTKM na 222, HT na 185, …..Bitno je da Vas oni počiste sa prodaje.

Mislim da to mnogi koriste, al Linić im nemože odredit fiskalnu blagajnu.

Malo sam pod dojmom, jer je jasno da se ne kupuje svojim novcem.

Molim moderatora da ne upotrijebi gumicu.

POZZ svima


ja sam zvao za CO, kažu, još neće kupovati, jer im je rodbina na GO, pa dok se vrate, neki su i burzu shvatili kao obiteljski biznis[emo_smijeh]

@ ING
Pronaći (poslovnog) prijatelja u kakvom mirovinskom ili otvorenom investicijskom fondu? Takvi čim čuju da se baviš dionicama bježe od tebe ko Vrag od tamjana. Puna im je kapa takvog oblika druženja. Novi igrači teško ulaze jer su postojeći unutra dobro uigrani, umreženi i uhodani. Zaboravi da ćeš na taj način doći do kakvih korisnih info. Jedino, ako od prije koga poznaješ i to ne po osnovi njegovog radnog mjesta, nego se, eto, pogodilo stjecajem sretnih okolnosti.
Uz to, koliko ja znam, oni tek na jutarnjem brifingu saznaju što će se tijekom dana kupovati ili prodavati. Ništa puno unaprijed, baš zato da bi se spriječila takva poslovna prijateljstva. Zbog takvih stvari (povlaštene info) se gube radna mjesta, a to im se s obzirom na njihove plače baš i ne isplati. Uostalom, dovoljan im je samo jedan “prijatelj” koji će stvar odraditi u ime i za nečiji račun. Pa ti upadni u igru.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Moller,
vidiš ja nemam rodbine k oja bi me informirala kad kreće kupnja, usprkos tomeproteklih dana kupio CO kad ste ga rušili na 6700…[emo_smijesak]

EXPOSURE

dosta toga znam, pa čak i ono što nebi trebao….znam kako to funkcionira, to je više bilo ironično napisano.
Pr. Vidiš kako nisu u ovom naletu kupovali KOEI, ADRS, …pa neki koji su malo informirani sad to ili se muče podignut-umjtno ili rasprodaju…

Živjela burza,

odoh na biftek!

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ova odluka zagrebackog trgovackog suda u slucaju Dalekovoda mogla bi dovest u pitanje sve predstecajne nagodbe.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Jel mi može netko objasnit kakav utjecaj ima povećanje ili smanjenje temeljnog kapitala za dionicu. Npr kada trezor poništava dionice kakav ima to utjecaj za dionicu, ili kada se npr povećava temeljni kapital povećanjem nominalne vrijednosti. Kakvu korist od toga ima mali dioničar?

hvala

zašto linić ne sazove presicu pa ne objasni sveukupno pljčkanje malih dioničara na zse višegodišnje od kojekakvih fondova azine
zašto linić ne progovori o mirovinskim investicijama poput ulaza u dalekovod na 270 kn a ne sad na 10kn
kako je to moguće da takvi fm budu nagrađeni sa velikim bonusima umjesto sa velikom robijom
neka linić objasni ovo pljačku na zse pod izgovorom da nam je zaduženost 60% pa zato ova pljačka na zse sa višegodišnjm urušavanjem cjena dionica a talijanski duo 120% i oni rastu godinu dana neprekidno i premašili povjesne razine

zar ovo sve nije pljačka samo malog dioničara i ništa više

=569&cHash=4ea8d454f9]tko nije gledao, svakako se isplati odvojiti 10ak minuta i poslušati Željka Lovrinčevića u Temi dana od 29.7.2013.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Nakrco se se THNK-R-A i TMPO-R-A.
Lp
.)

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Hoćemo li srušiti rekord po prometu? Ne računam skraćene radne dane?[emo_mrgud]

New Report

Close