Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni su se , ko i Liniću počeli pričinjavati svakojaki paranoični scenariji
na burzi..
Imam lagan osjećaj , da me ko dioničara – nitko ne voli…dapače, mrze me i
žele mi oteti dionice za bagatelu….
Pričinjava mi se – da su se svi nahvatali ribetina punih mreža- i da im
samo treba hladnjača- gdje će , daleko od svih jesti svoj ručak, a da ih
nitko ne gleda….

Umišljam si, da mi to malo što je ostalo- ne može zaštiti moja država jer
se od silnih briga ne stigne baviti mojim dionicama.,,,,,niti grabeži
kojom mi ga , perfidno pokušavaju prikazati ko burzovno pravo na
fair play…..ne znaju – što bi radili……ne kuže uopće što se
zbiva na burzi….???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Trgovanje na ZSE je potpuno zamrlo, osim s HT-om gdje OMF-ovi na veliko kupuju i dalje pa HT danas ima 50% ukupnog prometa…
Sad kad malo bolje pogledam, imam feeling da sad i sve više malih ulagača također ulazi u HT koji je na povijesnom dnu, a pruža prilično sigurno utočište i garantira likvidnost kad se želi izaći iz dionice, čega nema kod 50% dionica na ZSE…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ulagači koji se udružuju i dalje diktiraju pravila igre na ZSE…
Udruživanje još do danas nitko nije sankcionirao.
Molim urednika da objavi – popis oduzetih licenci za brokere unatrag
5 godina s datumima i razlozima oduzimanja.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

10.50 minuta…..BURZA LIVE – ne radi……stanje -jučerašnje?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


10.50 minuta…..BURZA LIVE – ne radi……stanje -jučerašnje?

Koji broker?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Poslovni .hr !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Trgovanje na ZSE je potpuno zamrlo, osim s HT-om gdje OMF-ovi na veliko kupuju i dalje pa HT danas ima 50% ukupnog prometa…
Sad kad malo bolje pogledam, imam feeling da sad i sve više malih ulagača također ulazi u HT koji je na povijesnom dnu, a pruža prilično sigurno utočište i garantira likvidnost kad se želi izaći iz dionice, čega nema kod 50% dionica na ZSE…
http://www.poslovni.hr/burze/sve-manje-kompanija-vidi-smisao-kotiranja-na-burzi-247496
na zalost hr tk je na izdisaju..ali ovaj put zaozbiljno..[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Nakon jučerašnjeg rasta, S&P 500 još je samo 1 posto udaljen od najviše razine u povijesti, 1.669 bodova, dosegnute 21. svibnja.

dok je na crobexu odnosno ZSE naj veća pljaćkaod 90-ih
crobex opet jučer ina adris ušminkali a sve druge dionice na 1% posto od svoje vrijednosti

uvijek ista priča od 2008 god., je u pravu si, sve je to organizirana pljačka[emo_smijeh]

Kad će izvješća zaredati????

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring
Kad će izvješća zaredati????

———————————–

Početak je sutra ,i nastavak idući tjedan.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KORF (Dom Holding d.d.)[/color]

Kakvo brutalno skidanje s aska plus dogovorena velika transakcija !

Bravo KORF !

a trgovine, 85% prometa s 4 dionice k tome i najskuplje ko li ih kupuje po ovim cjenama, naravno sigurno ne svojim parama

pepe7

New Report

Close