Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vjerujem danas u plus 2 Crobexa. Ajde da vidimo tko će biti bliži!

@lojtra
super, onda daj odmah stavi kupovne naloge, a ja ću prodajne [emo_palacg]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

fondovska industrija je vratila crobex na početak godine i sad će prikazati nekakav rast kao euforiju za ulazak u EU sa par svojih dionica fondovskih

doće svemo kraj tako i ovoj pljački na ZSE

Evo kako je TK pozdravilo ulazak u EU.
Promet od 300 000kn i Crobex u plusu za 0,10%[emo_smijeh][emo_smijeh]

p.s. reki bi vrli analiticari da je to VEC ZARACUNATO U CIJENU[emo_smijeh]

koja bijeda od trgovanja, niti 0,5 mil.kuna prometa…ulagači su “oduševljeni”zbog ulaska u EU [emo_palacd]

na tržištu se osjeti samo rast cijena janjetine i vina zbog velikog interesa stranih gostiju za naše probleme

Kako sam nedavno napisao, nebi me čudilo da danas završimo u minusu, to je naša stvarnost!

Sad zamislite, prvi sat trgovanja milja prometa, a znate tko je u plusu!? MAGMA 10 %, DIOKI 8%, OPTE 5 %, sad još čekamo INGRU, DLKV….Dakle stran fondovi krenuli sa stečajušama, krasno!!

[emo_ooooo]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Kako sam nedavno napisao, nebi me čudilo da danas završimo u minusu, to je naša stvarnost!

Sad zamislite, prvi sat trgovanja milja prometa, a znate tko je u plusu!? MAGMA 10 %, DIOKI 8%, OPTE 5 %, sad još čekamo INGRU, DLKV….Dakle stran fondovi krenuli sa stečajušama, krasno!!

[emo_ooooo]

Da se nadovežem, DLKV + 8%, VART +14 %, čekamo BADEL…..i.e…

VIVA EU…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ovo je zaista žalosno….HT, INA, VIro, Erikson N. Tesla, Končar…..u minusu, a Dalekovod, Dioki, Varteks, Optima, Jadroplov u debelom plusu….sramota!!!!!!!

Bome osjeti se EU u portfelju. Rast od 3% [emo_smijeh]

Umjesto najavljivanog rasta zbog ulaska u EU, danas smo dobili samo MUUUUUUUUU [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Naši managerčići guraju HT prema 180 kn ne bi li crobex ipak nekako ostao u plusu [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close