Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.cnbc.com/id/15839121

ZSE jedina u svijetu koja je opljačkala svoje građane sa parama od samih građana

svi vodeći iz svih fondova su zaslužili doživotnu robiju zbog počinjene pljačke na ZSE

Poštovani kolege,

Nije više dovoljno povečalo ali uzeo sam elektronski mikroskop pa sam uspio… Uglavnom, danas se moglo pročitati nekoliko pozitivnih (da, dobro ste pročitali – pozitivnih) vijesti na limunu i poslovnom.
Wall Street već treći dan u plusu, azija već treći dan u plusu, gosp. Linić kaže da će proračun RH izdržati itd, itd…
Nije mnogo ali veseli. Znam da će mnogi reći da to nema baš nikakve veze s našim oronulim gospodarstvom i sa našom jednom i jedinom, neponovljivom ZSE – ali ipak, treba nam malo dobrih vijesti. Mislim, da je već svima (osim možda zlonamjernima) dosta pesimizma i problema.
Oporavak neće doći preko noći ali – put od tisuću milja zapoćinje prvim korakom.
Hajde, neka je taj prvi korak učinjen danas.

Srdačan pozdrav, drage kolege…

vdkt, dosta taktilan post, apsolutno ga podržavam.

Dalo bi se tu napisat i nekoliko epova o našem TK, al da ne idemo u širine –
Kompanije koje nešto vrijede već su dosta podignute početkom godine, KOEI,KORF, ATG, ERNT, INA, ADRS……tako da sad rezultati trebaju opravdavat njihovu cijenu.
Crobi je rušen u zadnjim mjesecima mahom stečajušama, IGH, DLKV, loša PODR, još lošija PTKM….po meni one su i dalje precjenjene (što ne znači da ih FM neće podignut u datom trenutku).

Gledajući indexe nekih članica koje su ulazile u EU proteklih godina, prije samog ulazka su njjihovi indexi odrađivali između 5 – 15 % rast, mi bi se kako danas stvari izgledaju mogli zadovoljit i sa + 0,08 %

[emo_namigusa]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

čeka se ponedjeljak kako bi rast sa ulaskom u eu izgledao impresivnije.,da su se ovaj tjedan ispucali ne bi bilo municije za eu efekt sljedeći tjedan.,

da godisnje raste 10% i tako 3 godine, dosta je. samo se treba natrpati svega. i naravno, do 10% rizicnih predstecajusa max

Negdje početkom godine bilo je najavljeno od strane ZSE da će od 01.07. početi raditi od 09,15 do 16,30 sati, ali poslije o tome nisam ništa pročitao.
Može li netko potvrditi ili opovrgnuti gornju informaciju?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

http://zse.hr/default.aspx?id=46372

bravo hrvatska, treba nam nacionalni avio prijevoznik kao led u sahari.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Negdje početkom godine bilo je najavljeno od strane ZSE da će od 01.07. početi raditi od 09,15 do 16,30 sati, ali poslije o tome nisam ništa pročitao.
Može li netko potvrditi ili opovrgnuti gornju informaciju?

I mene isto zanima da li se od ponedjeljka kreće u 9:00.

Ne mogu vjerovat da je to tako, a da ZSE još nije stavila obavijest velikim slovima na prvu stranu.
Ipak će to bit prva promjena te vrste nakon 20 godina, koliko znam.



Negdje početkom godine bilo je najavljeno od strane ZSE da će od 01.07. početi raditi od 09,15 do 16,30 sati, ali poslije o tome nisam ništa pročitao.
Može li netko potvrditi ili opovrgnuti gornju informaciju?

I mene isto zanima da li se od ponedjeljka kreće u 9:00.

Ne mogu vjerovat da je to tako, a da ZSE još nije stavila obavijest velikim slovima na prvu stranu.
Ipak će to bit prva promjena te vrste nakon 20 godina, koliko znam.
[/quote]

Kako nigdje nepiše o novom trgovinskom vremenu, mislim da nije od Ponedjeljka već da bi trebalo oći nakon niza usklađivanja …. tek od 2014.
Mislim da je tako negdje pisalo….

SRETNO NAM BILO U EVROPSKIM SJEDINJENIM DRŽAVAMA
[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tko hoće može izabrati brokera:[emo_smijeh]

http://www.poslovni.hr/stock/brokeri/1

još uvijek se nalaze ma stranicama iako ne postoje više.

Gledam,slušam ma nemoš ništa drugo vidjet ili čuti osim euforije koja je zavladala u lijepoj našoj oko povijesnog ulaska u E.U.Hoćemo li biti svjedoci i euforije na burzi narednih tjedana ili je tržište kapitala nešto što nema veze sa gospodarstvom i ekonomijom jedino kod nas?Vrijeme je da se krene…[emo_smijesak]

Ma kakva euforija na ZSE, ne bi me uopće začudilo da sutra budemo u minusu [emo_smijeh]
…a i ova medijska euforija je umjetna i namještena, obični ljudi u svemu ovome ne vide nikakav razlog za slavlje, raduju se i nazravljaju šampanjcem samo političari koji će si još bolje puniti džepove [emo_palacd]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close