Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pad burze, prije ulaska u EU, to je dobro za kupovati jeftinije, nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Ako čak niti taj toliko očekivani ulazak u EU ne može jače dići burzu gore, možeš misliti što će biti s dionicama kad taj datum prođe, a ostane nam tmurna svakodnevica s gospodarstvom na koljenima…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ZSE = poligon za Financijski inženjering, a HANFA niti da mrdne, svi se prestrašili da ne dožive sudbinu Samodola, beskičmenjaci i licemjeri,

Kako na ovakav način privući strani kapital na TK?


ZSE = poligon za Financijski inženjering, a HANFA niti da mrdne, svi se prestrašili da ne dožive sudbinu Samodola, beskičmenjaci i licemjeri,

Kako na ovakav način privući strani kapital na TK?

Pa ljudi čuvaju fotelje, znamo da su politički namjesnici i zato šuti i niz dlaku…..

Pogledajte malu Mirelu Holy, sposobna, imala je zacrtane ciljeve, gravitirala istim al teško je plivat uzvodno (ako nemaš kakav čamčić)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

TK nam je ozivjelo..PSN tickeri vode kolo [emo_palacg] blue chip [emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Ma, vidi, vidi, kako se nabrala kupnja na staklenicima. Dobro da sam ja uzeo tridesetak komada, dok je još bilo po povoljnoj cijeni, dok su rasprodavali oni što su uletavali u magmu[emo_smijeh]

Kažu luzeri ne valja dionica, a danas do 15 sati prošlo 0,1% firme.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Kažu neiskusni valja magma, koja nema ni nekretnine, i isti vele ne valjaju staklenici… što više cijena staklenika pada to se više kupuju…Kostolany veli to je najbolji znak, to je najbolji poziv na kupnju. Neki bi da se mjere s Kostolanyjem…auuu, ti mora da su u velikim problemima sa vlastitim egom[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


Dobro da sam ja uzeo tridesetak komada, dok je još bilo po povoljnoj cijeni,…Kažu luzeri ne valja dionica, a danas do 15 sati prošlo 0,1% firme.

Ja bi volio da ti uzmes cijelu firmu i da dokupljujes dok ne bude po kunu,ali ova tvoja kupnja je kao i kupnja 20 tisuca maraka ili eura na HOMSu.Kupio po 20 prodao po 40.Sjedi jedan, procitana si knjiga.
http://www.poslovni.hr/forum/tema/homs-hoteli-omisalj-604?page=13#post_1427210

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Je l’ možda netko zna koliko je dionica prošlo od ovih naših staklenika i koliki je danas porast cijene…danas zlato cjenovno pada, a staklenici cjenovno rastu. Bolji su od zlata[emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

[emo_ooooo]
dobro su ti se trgli.Cijelih 1,63%.Svaka čast.Svaki kvadrat vridi ka kilo zlata.Najmanje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-lose-globalno-raspolozenje-utjece-i-na-domace-investitore/ar-66675/

PET i više godina jedan te isti naslov i priča raznini analitičara i brokerčića

kad pada vani mi smo pod utjecajem vanjskih burzi a kad rastu vani to raspol
oženje ne dopire do naš burze a dokaz svemu tom je http://www.cnbc.com/id/15839121 samo pogled na njhove indexe
a naš index oguljen a dionice još oguljenije da jadnije nemože biti bez obzira na uljepšavanje sa inom i još kojom fondovskom dionicom
gldajte rasplet sa presudom vezano za kredite u francima posljetog otvara se pandorina kutija za dionice na ZSE

50 milja prometa, koja likvidnost sve se praši[emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ROMF i AZ OMF su upravo prodali sve svoje udjele u RIVP po 14.5kn zato je takav promet

...

New Report

Close