Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

razmišljam da krenem u direktnu prodaju dionica pod šatorom gdje će se održati proslava ulaska u EU, možda bi koji strani gost želio imati koju dionicu, jedina mi je šansa da malo više popiju

Pad burze, prije ulaska u EU, to je dobro za kupovati jeftinije, nije nagovor na kupnju ili prodaju.

Što je ovo danas na burzi smak svijeta?

Eto još jedne potvrde koliko je tržište plitko…

pr. Dioki pada mnogi rasprodaju kvalitetne dionice nebili kupili na sniženju DIOKI, kad dioki raste svi misle da im pobježe pa opet lupaju po prodaji kvalitetne dionice….i opet ruše…..

O bože!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Tržište je plitko već nekoliko godina i ne treba ti sad neki Dioki kao primjer.Zapravo je ovo davno prestalo biti *tržište* i mene živo čudi zašto uopće više postoji,pogotov u ovom modelu.


Eto još jedne potvrde koliko je tržište plitko…

pr. Dioki pada mnogi rasprodaju kvalitetne dionice nebili kupili na sniženju DIOKI, kad dioki raste svi misle da im pobježe pa opet lupaju po prodaji kvalitetne dionice….i opet ruše…..

O bože!

novac ne dolazi na TK ,pretace se iz supljeg u prazno..nema se para ni za 2 tickera pumpat dnevno..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Opet ste srušili poštene dionice , radi navlačenja i lovica na par Todorićevih dionica……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne razumijem neke forumaše žale se a bilo je na diskontu danas dobrih dionica.
Zar ste zaboravili kad se kupuje kada nitko neće, a prodaje kada svi kupuju, pod hitno mnogi ovdje trebaju uzeti knjige u ruke da savladaju osnove ulaganja.
Pozdrav.


Ne razumijem neke forumaše žale se a bilo je na diskontu danas dobrih dionica.
Zar ste zaboravili kad se kupuje kada nitko neće, a prodaje kada svi kupuju, pod hitno mnogi ovdje trebaju uzeti knjige u ruke da savladaju osnove ulaganja.
Pozdrav.

Mozda vise nemaju love za kupnju pa kukaju jer sve na akciji 😉

Tko HAKOM_u daje pravo da ovako direktno svojim besmislenim odlukama utjeće na HR TK?

Šta radi HANFA i radi li išta?

SEC u SAD-u ovo bi sredio po ktakom postupku, a kod nas svi “pošteni”.

Ne znam zašto i zbog ćega HANFA uopće postoji i njezini zaposlenici troše novac na svoj nerad?


Opet ste srušili poštene dionice , radi navlačenja i lovica na par Todorićevih dionica……

Imas pravo miami.Ono sta su danas napravili na DIOKiju je sramota.A vridi brat,bratu 100 kuna

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Poštene i nepoštene dionice.

HE. HE

A koje su to i tko vam ih uvali?

I dioki jel poštena ili nepoštena dionica?[emo_smijesak]

Ako svi prodaju sve druge dionice jer DIOKI raste ili pada, onda je stvarno bolje da DIOKI ode BANcrot.

Nema smisla da zbog jedne dionice ban. krotatatatira cijeli ZSE.

Lp,[emo_cool]

[b]do zadnjeg novčića[/b] [b]Lijep kao BOG AC[/b]

New Report

Close