Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma možemo svi mi pričat što hoćemo ali nema kod nas trgovine dok se ne uključi Gospodin Bakić. On je jedina vodilja i pokretač svega na Zse. Često ga i ja malo iskritiziram ali on je ovdje zaista SPAS !
Da je takvih barem više.

Bome prijašnjih godina sam znao “zaružiti” do 2-3 sata u noći na temama tržišta kapitala i forumu bez da sam trepnuo a evo ima već mjesec dana kako sve manje i kraće pratim burzovne vijesti i kako je krenulo( kronična depresija i akutna letargija) za par mjeseci ići ću sa svojim djetetom spavati nakon dnevnika.[emo_plazi]

Mali dioničari rasprodaju dionice po sistemu daj što daš i ne griješe nimalo jer je svakim danom vrijednost sve manja.[emo_palacd]


Ma možemo svi mi pričat što hoćemo ali nema kod nas trgovine dok se ne uključi Gospodin Bakić. On je jedina vodilja i pokretač svega na Zse. Često ga i ja malo iskritiziram ali on je ovdje zaista SPAS !
Da je takvih barem više.

Ma ništa od toga, on i tako kupuje samo par dionica tako da je njegov utjecaj na kretanje crobexa ili ZSE u cjelini zapravo zanemariv….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Mali dioničari rasprodaju dionice po sistemu daj što daš i ne griješe nimalo jer je svakim danom vrijednost sve manja.[emo_palacd]

Zato se i zovu mali dioničari, što misliš tko kupuje (vjerovatno veliki.

P.S.
Pa davno je napisano kad se kupuje(kada nitko neće) a kad se prodaje (kad svi kupuju).Pozdrav kolega.

Zna možda neko kak je radno vrijeme burze za danas i za petak?
Thnx
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

evo Mini….normala, ko i sve ostalo[emo_smijesak]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=32821

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pored VART,IGH,INDG,DLKV,VLBT divim se svima koji imaju i jednu kunu na svom računu.Ali jasno je da kada bi svi imali samo papire,da bi trgovina bila na nuli
jer se ne mogu konvertirati papir u papir.
Ipak vam se divim.Ja bih potrošio dotu svete Ane dok su cijene ovako nisko.
Jasno da cijene dionica mogu biti i niže.

Na ZSE će teći med i mlijeko!


Pored VART,IGH,INDG,DLKV,VLBT divim se svima koji imaju i jednu kunu na svom računu.Ali jasno je da kada bi svi imali samo papire,da bi trgovina bila na nuli
jer se ne mogu konvertirati papir u papir.
Ipak vam se divim.Ja bih potrošio dotu svete Ane dok su cijene ovako nisko.
Jasno da cijene dionica mogu biti i niže.

Na ZSE će teći med i mlijeko!

na vart je predugo bila ispod 15, a čini se da više i neće nakon novog plana. [emo_namigusa]
građevinarce to malo teže čeka čini mi se.

blizi se bottom..zse…jedino sto nas hebe je preko pola najtrgovanijih izdanja u PSN ,ostaje nam par fondovskih koje su slabo volatilne ..i nelikviduse u koje lova nece dolazit jos 10 godina..i sto kupiti uopce???

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

To se i ja pitam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Hrvatsko trziste kapitala se pretvorilo u kladionicu predstecajnih nagodbi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close