Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[emo_ooooo]tek sad sam pogledao burzu i skuzio da cijeli dan traje masakr… a sto ce tek biti nakon drugog kruga izbora [emo_vrtimise][emo_smijeh]

Bezrazložna i nepotrebna halabuka oko građevinara….

Ako pitate bilo koga iz građevine u našim krajevima, a koje je
građevinski , još iz doba Visokogradnje i “zlatnog doba” Danijela
Režeka, a poslije Marine Dropulić, koja je ispekla zanat , u blizini..jedno
od najrazvijenijih u državi…
može se reći, ne samo- da zlatno doba građevine u RH – tek dolazi, nego- i
da je krizi polako došao …kraj…

To što Vi zaključke stvarate oko građevinaraca, na temelju propalih
firmi koje su na Zagrebačkoj burzi, tipa IGH, KONSTRUKTOR i sl..
izgubile na vrijednosti, zbog toga , jer HDZ im više ne namješta poslove,
i ne otpisuje poreze, je druga stvar…

Realno, a jedan moj dobar prijatelj na forumu će se složiti…pravo
vrijeme za građevinu- dolazi…..i to vrlo snažnim zamasima…..!!!

James to vrlo dobro zna…pa trese, trese…skupa s nekolicinom sve što
se da istresti….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Stvarno se čovjek zapita zašto nitko normalan u EU i svijetu ne želi uložiti ni centa u RH. [emo_smijesak] [emo_smijesak]


Kad bi malo fondovi popustili na kupnji i čuvanju cijene pr. ATGRA, LEDA, KRASA, ADRSA, INE, ERNT, HT……gledali bi mi CROBI i na 1800 bodova, što neznači da se neće i dogodit!!!

PS Gold, balončina se dobro ispuhava…..jel prva točka otpora na 1350 $ dotaknuta, možda!!!

Kako god al polagano, sigurno Crobi silazi na 1800 bodova, naravno ne uključivši povremena ušminkavanja, ko npr danas 5 komada ADRS U zadnjim sec….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Prateći burzu u nas čovjek bi rekao da smak svjeta samo šta nije.

Emigracija jedino riješenje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ZSE je jedinstvena burza koja konstantno pada godinama i kod koje je rast kao naučna fantastika jer samo par dionica sa INOM uljepšavaju crobex koji je ispod 1000 bodova
dok index GRČKE je narastao za preko 100% dali se treba išta više reći o načinu trgovanja i moći FONDOVA u otimačini malog ulagača

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

Šta je sa kupnjom nestala potpuno?????????????

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


ZSE je jedinstvena burza koja konstantno pada godinama i kod koje je rast kao naučna fantastika jer samo par dionica sa INOM uljepšavaju crobex koji je ispod 1000 bodova
dok index GRČKE je narastao za preko 100% dali se treba išta više reći o načinu trgovanja i moći FONDOVA u otimačini malog ulagača

A da nema grcki index svoju ‘INU’? [emo_smijesak]

Uostalom, evo ti jedan graf za usporedbu hrvatskog i grckog indexa.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

što svjet ide više u visine , mi bolje ronimo, zamolio bi belosvetsku svitu da se malo konsolidiraju da i mi malo rastwmo[emo_vrtimise]

pepe7

neke dionice se namjerno ruše, a neke bome padaju same od sebe, zbroj je vidljiv,
da nam je bar Vedran, a ne ovaj Zoki

Problem je dubini tržišta. Ovom našom burzom može upravljati par igrača. Što onda očekivati? Tu vrijede sasvim druga pravila. Cijelu srednju, istočnu i južnu Europu pod jednu burzu pa da vidimo kako će onda lokalni igrači manipulirati tržištem.

New Report

Close