Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da nitko neće prodat nisu ljudi naivni zato nema trgovine…
Svi znaju koliko će vrijedit dionice za koji mjesec godinu
Samo kad se proćuje ima u bankama para na štednji da digne Crobex na 10000
a svi kukaju kako su jadni…
samo kad pohlepa krene biti će buuuum.[emo_palacg]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Milina mi ovo gledati…ovakvo sjajno trgovanje a puleni poput varteksa i optime divljaju!Šteta da im se nemože pridružiti i dioki pa da imamo "tri mušketira"u akciji ali kako stvari stoje ovakvo trgovanje će biti sve češće kako nam se primiču ljetni mjeseci.Za po….it![emo_ooooo]

fala im sto godina šta su ovako zavidali dionice sve je to pošten i pametan svit!

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa ljudi moji na šta ovo liči !
Ovdje nema prometa ni za kavu. Kako smo mi pametni, nećemo radit, nećemo trgovat, nećemo ovo, nećemo ono i na kraju svi naš prešišaju.
Pa nas će i Kosovo prešišat u narednih dvije tri godine.
Koja zemlja i koji smo mi potencijal.
Uffff to se zove kretenluk.


Ovdje nema prometa ni za kavu. Kako smo mi pametni, nećemo radit, nećemo trgovat, nećemo ovo, nećemo ono i na kraju svi naš prešišaju.

pa skidaj dionice s prodaje i trguj, ne vidim u čemu je problem? meni je većina naših dionica, obzirom na katastrofalno stanje gospodarstva, na ovim razinama nezanimljiva, da ne kažem preskupa…ali vi koji mislite da je jeftino, zašto ne kupujete???

Upravo gledam jednu dionicu na Agram streameru, i piše da dionica košta 250 DEM [emo_smijeh]

Jel tako nešto uopće moguće? [emo_zacudjen]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Linić računa na milijarde kuna kod mirovinaca za kupnju novih državnih obveznica koje ne mogu nikom drugom uvaliti! Pa naravno da dionice na ZSE ne rastu jer OMF-ovi moraju uskočiti državi kupnjom obveznica, a kad im linić pobere milijarde kuna komotno možemo zaboraviti na rast dionica na ZSE još par godina, niti ulazak u EU neće ništa na bolje promijeniti!

http://www.vecernji.hr/biznis/pripremite-se-linic-se-sprema-novi-val-zaduzenja-clanak-553252

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

dA Iza uzvrat su dobili tržište dionica na odstrelu da ga masakriraju i obezvređuju i sa tim samim pljačkaju duplo građane RH tako što naš novac bacaju kroz obveznice i tako što su srušili cjene dionica koje će pokupovat neki strani fondovi i onda ih prodat natrag mirovincima jer oni su i onako sve baš sve pokupovali bar 5 puta skuplje od ovih cjena

naravno našim novcem

Dow Jones i S&P na novim rekordima

svaka burza u svijetu je obraz države i njhovih vlada ova naša vlada pustila da fondovi sve dotuku i obraz države obaviju smećem
kakva burza takva vlada SRAMOTA AL NEMAM KUD POBJEĆI

Tko ti brani da kupis strane dionice ili barem SPX, DAX ili neki drugi ETF ? TKO ti brani da svoje novce ulozis izvan HR?

...

A pogle’ samo koliko je japanski index narastao ove godine. A di smo mi?! [emo_smijeh][emo_namigusa]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

pa i grčki indeks je porastoa skoro 100% U GODINU DANA ,TALIJANSKI SKORO 705 a u većoj su banani od nas

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Nastavlja se sustavno rušenje sve do lokalnih izbora.

New Report

Close