Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mene iskreno brine zaba koliko je njenih milijardi kunića u predstečajnoj

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


dobro gledajući adris je jeftin ima casha 200 kuna po dionici ,nabroji mi koja to dionica ima još

Istina, ima trenutno i više od toga..Međutim što ako im država uvali CO i HPB po nebuloznim cijenama, a sve smrdi na to..Tada casha neće više biti toliko..što onda? Ili što ako USA napadne Iran, opet jako loš razvoj situacije za ADRS.

Imao sam dosta dugo ADRS međutim ne sviđa mi se kako upravljaju firmom i izašao sam van.

...

ma je istina kilava je ,ne znam zašto ali tako je ,meni zbilja nije jasno zašto se ona ne trži poviše knjigovodstvene , kad pogledaš šta se sve trguje u samom crobexu poviše knjigovodstvene
nemam ni ja adris tj imao sam ga nekad

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

todex drma burzom najprije ledo konzum tisak, e sad čik pogodi ko je na redu jamnica ili vupik, teško da je belje jer tamo je toda rezerviran i reka je da ne vrijedi nego kunu;)

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

ZVZD ? [emo_namigusa]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/doznajte-sto-ostaje-drzavno-a-sto-se-prodaje—283526.html

halfte trinken, halfte Šarcu geben

“Vani” ekonomije rastu, tvrtke se razvijaju, trziste napreduje.

Kod nas sindikati državnih službi traže da se država dodatno zaduži kako bi njima isplatila plaće. Vrlo jednostavno objašnjenje zašto “vani raste” a kod nas ne..

Inaće možda bi ovakva neka ideja “podigla” burzu.

http://edition.cnn.com/2013/04/23/business/japan-abenomics-magnay/index.html?hpt=hp_c5

...

I ja mislim da ćemo i mi početi “rasti”(možda ne tako intenzivno kao “vani”).
Pozdrav

ma ne sumljam da ćemo rasti! ali sve će to biti kratkog daha -neodrživo.
nemojte se zavaravati da će fi biti pozitivni sem malo njih

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Do kada bude ova naša burza se vrtila oko tih 2000 bodova?
Dno smo dotaknuli već odavno ( burza reagira uvijek 6 mj unaprijed )i sad ćemo sigurno se oporavljati.I to brže nego što se misli.Jer kad 5 godina toneš onda mora krenuti intenzivniji oporavak.
samo mi nije jasno zašto se još ovako štopa burza?
Novci???
To se ima,fondovi imaju koliko god treba da potaknu rast i da ostali uskoče.
Ulazimo u EU i snaju svi da dolaze investicije,novci,ulagači…,samo je pitanje vremena.
Naša je burza tako mala da nam nije potrebno puno novaca da se to minimalno dovede do neke normale cc 3500 bodova.Kome to neodgovara?
Tko još nije dovoljno kupio i oteo od onih koji nisu mogli izdržati ovih 5 godina?
Vani burze luduju,novi vrhovi a oporavak Evrope se očekuje tek krajem ove godine i početkom iduće.A taj oporavak će biti robustan jer se radi na svim smjernicama.Njemačka ekonomija nije nikad bolje radila, uprkos problemima koji se povlače u EU u zadnje 3 godine.dax je cc 7600 ( bio je i na 8000 prije mjesec dana ). A kod nas se igra komedija, kakve su to igrice.Pa prodajte onda cijelu Hrvatsku na indeksu od 1800 Njemačkoj, pa da konačno krenemo.Ovo nema smisla više.
Lopove smo strpali po zatvorima,ulazak u EU,oporavak gospodarstva,nadolazak turističke sezone,političari trče po svim stranama svijeta za ulagačima….
Stvarno mi nije jasno tko su ti ljudi koji imaju moć uništavanja i štopanja naše burze?Može neko imena od tih likova.
Pozdrav

ma je luduju ,ali itamo su ti građevinari i brodari u qrcu , kod njih šiba rudari, banke, farmaceutika, informatički bublle, autoindustrija a mi od toga nemamo ništa

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

probaj te nešto kupiti za jedno cca 100 000kn pa će te steći potpuno drugačiju sliku. praćka se napinje… kad će biti lansiranje… srpljen spašen. prije čim si se stavio na bid odmah su te zasuli a danas imaš cijeli dan natezanja sa automatskim nalozima koji te preskaču.

who dares, wins

New Report

Close