Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji dan u USA, a mi trljimo samo tako.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Koji dan u USA, a mi trljimo samo tako.

I tako već 5 punih godina svaki dan minus veći il manji nebitno

a svi indexi svijeta svaki dan obaraju rekorde naravno u pozizivnom rastu a naši igrači stjerali cjene dionica na 1-2% od svog ATH i sa par dionica INA ADRISi još kojom drži crobex kao da je rastao na 2000 bodova a pravo stanje crobexa daleko ispod 1000 bod sramota i pljačka pod pokroviteljstvom HANFE i UKOKA na djelu punih 5 god


Koji dan u USA, a mi trljimo samo tako.

kakve veze ima rast S&P, DOW ili DAX-a s crobexom?
to je isto kao da pitaš zašto stojadin ne juri 250 km na sat kao porsche, nego ide 50 km i još svako malo stane jer mu se nešto pokvari

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!



Koji dan u USA, a mi trljimo samo tako.

kakve veze ima rast S&P, DOW ili DAX-a s crobexom?
to je isto kao da pitaš zašto stojadin ne juri 250 km na sat kao porsche, nego ide 50 km i još svako malo stane jer mu se nešto pokvari
[/quote]

nije ti neka usporedba, nego kako je tvoj stojadin, još ga uspiješ voziti?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Gdje su novosti ?

misliš o povečanju nezaposlenosti ili o padu dobiti ?



Koji dan u USA, a mi trljimo samo tako.

kakve veze ima rast S&P, DOW ili DAX-a s crobexom?
to je isto kao da pitaš zašto stojadin ne juri 250 km na sat kao porsche, nego ide 50 km i još svako malo stane jer mu se nešto pokvari
[/quote]

kad ti neznaš ništa napraviti onda se veseliš susjedu što je on uspio u nečemu.

Gospodin Bakić se bome lijepo iskrcao ovih dana, svaka čast ! Keša kao u priči a preko pola forumaša ovdje vjeruje u rast drugi tjedan. Dali je u pravu gospodin Bakić ili većina forumaša, pitanje je sad !

dali ce i ovaj tjedan kao u proteklih 5 god naši menađerčići uz pomoc brokerčića od raznih fondova u pljačku pod zaštitom hanfe i uskoka

pitanje je sad

@jamnica
bit će to pravi harač [emo_novac]

Ovdje se vibracije straha šire poput kolere u davna vremena. Ne zna se dali je veći strah prodavača ili kupaca. Kad će balon popustiti pitanje je samo trena
[emo_ooooo]


Gospodin Bakić se bome lijepo iskrcao ovih dana, svaka čast ! Keša kao u priči a preko pola forumaša ovdje vjeruje u rast drugi tjedan. Dali je u pravu gospodin Bakić ili većina forumaša, pitanje je sad !

A kako ti znaš da se Bakić iskrcao? Vjerojatno je prebacio na skrbnički, jer da je prodao toliku količinu to bi se poprilično osjetilo na cijeni.

http://www.jutarnji.hr/-za-svjetsku-financijsku-krizu-krivi-su-bankari-na-kokainu—kontroverzni-britanski-profesor-iznio-novu-teoriju/1097203/

na ovom forumu su o tom pričali neki forumaši al nakon tog više nisu među nama
zabrana i cenzura je bila naređena od strane menađerčića linijaša

New Report

Close