Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super,zahvaljujem na info.

U konkretnim brojkama, navode u Središnjem klirinškom depozitarnom društvu (SKDD), svih računa je u 2008. bilo točno 82.336. Lani pak ta se brojka spustila na samo 29.975 računa. To je još jedan opipljiv dokaz koliko je domaće tržište kapitala ‘smršavilo’ u recesijskom razdoblju, pri čemu su naprije i u najvećem broju pobjegli mali ulagači koji su na to tržište i ušli samo zbog brzopotezne zarade

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/broj-igraca-na-burzi-smanjen-tri-puta-/

Bez obzira sto su vjerojatno velika vecina ovih otislih oni koji su bili vezani uz ht..ovaj podatak bi trebao biti ohrabrenje svima nama koji smo jos uvijek tu i nada da ce se jednog dana barem pola od ovih 50-ak tisuca sto su otisli pozeljet vratit.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

You wish Lucijan nema ekipa love kao 2008. godine vjeruj mi.

je ga šiša japanski nikkie kad će naš croby tako

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


…ovaj podatak bi trebao biti ohrabrenje svima nama koji smo jos uvijek tu i nada da ce se jednog dana barem pola od ovih 50-ak tisuca sto su otisli pozeljet vratit.

možda, za 5-10 godina…a do tad će voditi bitnu za preživljavanje

za milj prometa trebalo nam je 46 min i 25 sec, uf

pepe7

Kako kaže naš bivši guverner HNB-a sve što nije smjelo pasti pada, a sve što nije trebalo rasti …. raste [emo_smijeh]

datum 08.04.2013

da liznaš dane dost atakse ksastva rapr ob lemeuči tanju

Osim PBZ.d.d skrbničkih uz Erste i sl…. EVO, i R B A , cijeli regiment novih
kupnji u TOP 10, na najlikvidnijim dionicama u bivšem vlasništvu NB-a……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

koja krepana trgovina ,ovdi čoviku može samo narasti očni tlak
a ništa pametnije mi je otići na fotosintezu nego buljiti u ekran

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

korisnice MiroBaricevic,
tko bi to mogao prodavati 15000 komada?
Prvo treba razmisliti, pa tek onda napisati. Kad bi tako postupali netko bi onda i vase misljenje uvazavao, ovako nas sa svojim postovima samo dobro zabavljate i nasmijavate.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

S obzirom na padove u svim sektorima, treba bit prava rokavela . Vidi se trud da se barem malo optimizma izvana prelije na Crobex. Mislim da je to sve uzalud i da sve kreće prema dolje malo duže i žešće.

tko očekuje nekakvo ludilo od rasta crobexa zbog formalnog ulaska u EU 01.07.2013. mogao bi se gadno razočarati, stranci su odavno kupili ono što ih je zanimalo, kako cijele firme, tako i manje udjele (dionice) u njima… članak kao potvrda toga da smo sve manje zanimljivi velikim igračima:

Multinacionalke ne zanima Hrvatska, u fokusu Rusija i Srbija

New Report

Close