Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[emo_smijeh] U konačnici, zanimljivo je primijetiti da hrvatske dionice promatrane u ovom kontekstu nude nešto viši FCF yield u prosjeku od europskih sektora, što može biti indikacija da tržište ima još prostora za rast, usprkos sjajnim performansama u dosadašnjem dijelu godine. To je naravno vidljivo i kroz činjenicu da su strani indeksi dostigli i čak prestigli vrhunce iz 2007., dok CROBEX, kao i ostali regionalni indeksi, stagnira već nekoliko godina.

A NAŠI MIROVINCI OKO 23 MILIJARE KN U STRANIM BURZAMA DRŽE

DA PUKNEŠ OD SMIJEHA

da bi mirovinci ( a i pojedinci) zarađivali treba imati obrtnog kapitala da bi se cijena dionica podigla ( a i zainteresiranih,naravno).ako je samo njihova lova u pitanju oni kupnjom mogu podiči cijenu dionie a treba ju poslije i nekome prodati da bi se zaradilo.ako nema “druge ” strane sa kapitalom barem 1:5 od njihove kome će oni prodavati dionice? na burzi sa dnevnim prometom od 10 miliona ( sa nekim iznimkama) oni nemaju šta tražiti.sječaš li se prometa iz 2007. (100 mil) i onda ima tko kupiti dionice a i ti imaš kome prodati.dok se to ne vrati nema njima posla na ZSE.

hoce li vise neka vijest o poslu, bilo kakva, u bilo kojem sektoru… misevi kolo vode vec nekoliko dana, a ja nemam vise para da kupim. tuzno mi je to gledati

Imaju li ove današnje pojedinačne transakcije kakvu poveznicu?

ADPL 2.918 komada
VIRO 5.436 komada
ERNT 600 komada
ATGR 3.000 komada


Imaju li ove današnje pojedinačne transakcije kakvu poveznicu?

ADPL 2.918 komada
VIRO 5.436 komada
ERNT 600 komada
ATGR 3.000 komada

Naravno, mirovinci kupuju našim novcima – gotovo na ATH u zadnjih 5 godina, prije oštrije korekcije!!!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

sad triba sijati dionice u pitaru , uredno zalijevati da narastu[emo_smijeh]

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

samo jedino ako krenu ameri na koreju malo će se odraziti na burzu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Na hrvatskom tržištu kapitala imamo novu grupu.
ILUZIONISTI

Dalekovodna,optimalna i kemijska/dioki/doza otrova će vas pretvoriti u tužne
REALISTE!!!!

ove godine nam izgleda uranio sell in may [emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kako se fondovi polako povlače sa kupnje zbog rizika Korea – SAD… vidljivo na PTKM, KOEI, PBZU….još malo dok se isprazne na ATG, ERI…..rođaci prodavajte moglo bi se zakuhat…

ps Osobno viđenje, nikako sugestija na kupnju ili prodaju

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Dioki pobjednik dana na ZSE 🙂 Fini rast od skoro 6% uz solidan promet…

Odlicno za pocetak jos jednog rasta. 😉

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Apothekar-dali si ti ovo pokupio u zadnjoj minuti -nekih 25-26 tisuća kuna…po asku????

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Apothekar-dali si ti ovo pokupio u zadnjoj minuti -nekih 25-26 tisuća kuna…po asku????

Nravno da nisam, ne kupujem precijenjene dionice [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close