Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


CROBEX 2.003,18 1,06%

to je to, sada samo još Linićev PDV + 25 % i spremni smo za EU[emo_smijeh][emo_smijeh]

Zlo mi je kad vidim , što su fondovi napravili s svojim dionicama i malo keša.
Kad sam sanjala Crobex na 2500,00 činilo se da će moj portfelj doći na polovinu
svoje vrijednosti. A gle sad , ovaj bezobrazluk . Ostavljeni smo s dionicama
hrvatskih tvrtki , uglavnom građevinara i brodara , da se koprcamo kako znamo i umijemo , dok se gospoda loptaju s dvije – tri dionice i sićom novaca koji im
ostane , nakon što ga plasiraju po svjetskim burzama…
Kakav bahatluk odgovornih institucija prije svega, čiji je cilj satrti ono,
malo što je preostalo i fokusirati se na upitnu imovinu gdje drugi odlučuju..
Ina? Adris sa nešto više gotovine…Ptkm sa gubicima…Janaf na putu čega???
Končar, koji nešto i radi ajd,,,
To ste napumpali ???? Elitu Hrvatske EKONOMIJE ???
Zlatne kune im niste podijelili ? Sram Vas je među sobom dijeliti povelje
koje nemate više kome dati ?
Ma, fuj. Prezirem takvo tržište kapitala gdje vlada kriminal i financijski
krugovi koji nemaju nikakvu strategiju na burzi, osim jeftine -brze pljačke.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo da postam i ovdje..

Od 15.03 je i dioki dio crobexa….hahaha…izbaceni konzum i riviera a na njihovo mjesto DIOKI i viadukt…sad je stvarno samo nebo granica.::))))

7 DIOK-R-A Dioki d.d. 25,00

http://www.zse.hr/default.aspx?id=44412

Pozdrav

svi smo mi Crobex

istina je to sve maimi nekima neće ništa značit ako croby bude i 2500 bodiča, jer su masakrirali dionice

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ti koji su masakriRALI ODREĐENE DIONICE, sad su ukrcani u fondovske, koje su
kupili masakriranom isplatom ……
NE- nema tu nikakve strategije , suradnje na tržištu, katastrofa od grabeži….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ova burza izgubila je svaki smisao, fondovi pumpaju svojih 5-6 dionica i njime dižu crobex sa 1650 na 2000 bodova…jadno, jadno

Nemojte pricati gluposti ovdje
Fondovi su se debelo utopili i u DLKV, INGR, LKPC i uglavnom su tu debelo izgubili
Sto bi sad vi htjeli?
Da kupuju ono sto vi imate i pumpaju cjene da bi vi izasli i onda im se smijali?
Nevjerojatne stvari se ovdje mogu procitati

Ako ste tako sigurni da fondovi pumpaju ove dionice koje spominjete, pa sto onda ne ulazete tocno u te dionice i pokupite zaradu koju ce vam oni osigurati?
Po tome bi vam onimzpravo uslugu radili ako bi se ponasali stvarno po obrascu koji opisujete.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Fondovi su svoje digli na veće razine, ostale čekaju bolje vrijeme.

P.S.
Možda EU.


ova burza izgubila je svaki smisao, fondovi pumpaju svojih 5-6 dionica i njime dižu crobex sa 1650 na 2000 bodova…jadno, jadno

Mora se pumpati jer inače kako bi se skrila pljačka mirovina u pojedinim dionicama.

Dioki dolazi u crobex? Ako se ovako nastavi uskoro ce pola dionica u CROBEXu biti predstecajem ili u predstecajnoj nagodbi…

I onda se netko obazire na vrijednost CROBEXa kao indexa 😉

...

i misle da će netko kupovat crobex izvanka, meni bi se stomak okrenuo
sramotimo sami sebe , ne pratim toliko dow jones ali sumljam da su u njemu stečajuše

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Nemojte pricati gluposti ovdje
Fondovi su se debelo utopili i u DLKV, INGR, LKPC i uglavnom su tu debelo izgubili
Sto bi sad vi htjeli?
Da kupuju ono sto vi imate i pumpaju cjene da bi vi izasli i onda im se smijali?
Nevjerojatne stvari se ovdje mogu procitati

Ako ste tako sigurni da fondovi pumpaju ove dionice koje spominjete, pa sto onda ne ulazete tocno u te dionice i pokupite zaradu koju ce vam oni osigurati?
Po tome bi vam onimzpravo uslugu radili ako bi se ponasali stvarno po obrascu koji opisujete.


Napokon da netko napiše nešto pametno .

New Report

Close