Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fondići danas opet napucavaju svojih par dionica gore, a sve ostalo stoji ili pada… i tako ćemo vjerojatno već danas doći na 2000 bodova crobexa…tuga, čemer i jad

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Po svemu sudeći danas prebacujemo 2000 bodova.

1998,01


1998,01

probit će ovo 2000 a onda laganini na 2220

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Zanimljivo, nitko neće ući u povijest ZSE-a, samo da potroši par kuna, lupi nešto po asku i postaje narodni heroj![emo_smijesak]

Evo poslusao vas je netko pa sa ingrom i punih 12 kuna to poksao ali nije uspjelo…:)…sad ce netko kupit inu po 4300 i evo nas.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



1998,01

probit će ovo 2000 a onda laganini na 2220
[/quote]

javili su iz EU da ne dolazimo bez 2500 [emo_smijeh][emo_smijeh]

1.999,99 [emo_plazi]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

CROBEX 2.003,18 1,06%

ADRIS-P-A..je ponio lentu.::)..eto nas na 2003 ..sad da vidimo koliko cemo se odrzat iznad “vode”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

svaka čast kupcima u prošlosti adrisa ,koei vira korfa vira podr ernt, a današnjim i još više svaka čast na hrabrosti i sadašnjoj kupovini na ovim razinama

pepe7

fondovi pumpaju svoje dionice, samo kome će ih uvaliti??? nama neće sigurno!!![emo_palacd]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

New Report

Close