Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

di smo HR TK?
http://charts.stocktwits.net/production/original_10667396.PNG?1353599646

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Jedno pitanjce za imatelje PBZ Investora. Minimalna transakcija nam je 1000 kn. Imamo primjer od maloprije. Na prodaji je bilo 30 kom hpdg po 13 kn. To je samo 390 kn. Da li sam ja mogao staviti na kupnju 80 kom (što je 1040 kn) pa nakon što bi prošlo ovih 30 kom ostatak naloga opozvati?
Hvala!


Jedno pitanjce za imatelje PBZ Investora. Minimalna transakcija nam je 1000 kn. Imamo primjer od maloprije. Na prodaji je bilo 30 kom hpdg po 13 kn. To je samo 390 kn. Da li sam ja mogao staviti na kupnju 80 kom (što je 1040 kn) pa nakon što bi prošlo ovih 30 kom ostatak naloga opozvati?
Hvala!

Mogao si, uvijek možeš povući makar ti i samo dio prošao.

Ja imam drugog brokera, ali mislim da je to sve isto.

DIV je kupio BRODOSPLIT , da li sada za njih nastupa obvezujuća ponuda za sve ostale dionice, ako netko zna odgovor

mislim da jedino u crobexu ima potencijala adris i vupik,a ovo ostalo je sve precijenjeno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

danas jako up ili ? [emo_smijesak]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...


mislim da jedino u crobexu ima potencijala adris i vupik,a ovo ostalo je sve precijenjeno

A zasto ovakav zaokret??Sto se dogodilo sa dalekovodom?? Ne mislis da sada ima jos i vise potencijala nego je imao prije 6 mjeseci.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

bijedne li burze, napucali su gore INU i Ernt i tako okrenuli crobex iz minusa u plus


bijedne li burze, napucali su gore INU i Ernt i tako okrenuli crobex iz minusa u plus

treba držat ravnotežu da se ostalo može srušit, ić čemo mi danas još gore, jel još bisera gledajuči bid ask je več u pripremi za to ,tipa koei korf viro ht atgr i eto nas na cca 2000 a a 90 % dionica na minimumum minimuma ( neke i s pravom )
sramota

pepe7

evo i ADRS-P su napucali na 295 kn, šrot od burze što ovdje rade [emo_ljut]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


evo i ADRS-P su napucali na 295 kn, šrot od burze što ovdje rade [emo_ljut]

a nije to ni skupo , zamisli da jeftini novac to kupuje iz amerike i japana ,oni to tiskaju ko mi toaletni papir
zamisli da kupe ove podcjenjene dionice i onda ćemo kukati kako su nas stranci preveslali

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


fondovi su napumpali crobex s INA, KRAS,ZABA, ADRS-P…a sve ostalo stoji ili tone, fuj!!!!

Fondovi kupuju i brane dionice koje imaju u svojim portfeljima,a uvjet je minimalni MCAP od 300 mil kn.
A mi koji smo u ostalim dionicama čekamo na BIDU,ako netko poklekne.Što bi netko drugi trebao kupovati,a ne mi koji imamo te dionice.
Danas je na JAKT bilo na prodaji 6xx kom po 15.U igri najbrži prst pobjedio je stroj.Nismo ravnopravni u posebnom režimu ako nas pobjeđuje stroj.Ako se stavim
lipu više automatikom me stroj preskače.
To je prava nepravda, viče Kalimero!

New Report

Close