Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zanimljivo kako danima crobex u zadnjih pola sata (cca) smanjuje svoj “minus”.



ono kaj je najmanje raslo to najviše pada a ovo napuhano najmanje tj dobro se drži, čudno

Kolega možete nam navesti koje to dionice su najmanje rasle a sad padaju.
[/quote]
Dlkv, Kaba, Tisk, Atpl, Jdpl…..




ono kaj je najmanje raslo to najviše pada a ovo napuhano najmanje tj dobro se drži, čudno

Kolega možete nam navesti koje to dionice su najmanje rasle a sad padaju.
[/quote]
Dlkv, Kaba, Tisk, Atpl, Jdpl…..
[/quote]
tako nekako ima ih još ali poanta je da ponajviše rastu fondovske da mogu fondovi imat više prinose kojim ce namamit klijenta njihov novac

pepe7

evo pocelo naštimavanje 1 kom ina, 3 kom ero

pepe7

kakav odbijanac zadnjih 16 min, 0,62% s 4 kom adris (1 155 kn),9 kom ere (13 450)
1kom ina (4250 kn), 52 kom đure (4380 kn)

pepe7

Danas gledamo simultano pumpanje cijena na KORF, VPIK i DDJH…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Danas gledamo simultano pumpanje cijena na KORF, VPIK i DDJH…

Ne vidim to što ti vidiš.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Danas gledamo simultano pumpanje cijena na KORF, VPIK i DDJH…

Obožavam velike pumpe , a mrzim auspuhe .


kakav odbijanac zadnjih 16 min, 0,62% s 4 kom adris (1 155 kn),9 kom ere (13 450)
1kom ina (4250 kn), 52 kom đure (4380 kn)

danas opet ista priča, kupljena 1 dionica INE po najvišoj dnevnoj cijeni na 4246 kn jedva minutu prije zatvaranja i time je na silu crobex poguran na +0,06%…gadljivo

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

FT preporučuje ulaganja na hrvat…

a vidim i pomalo i reklame stranih fondova na nekim nefinancijskim portalima

Nemoj misliti na m2!

Kao što je sve u životima od postanka svijeta do danas magija, tako je i na burzi. Često čujem od Vas na forumu da je neka dionica zabetonirana, da najteži purani lete a ona da ne miče s mjesta. Tako u beskraj.
Vidite, nekad se radi o bijeloj a nekad o najcrnjoj magiji. Znam da ćete se smijati ovom postu ako ga moderator uopće i odobri.
Želio bi Vam samo reći da jedan “običan” mali čovjek može zaključati dionicu koju poželi toliko jako da je ni najači igrači više ne mogu pokrenut.
Meni je strašno žao kad to uradim…
Najviše mi je žao kolege Galije, bodula, branitelja i još nekih koji će sa samog dna dugo,dugo gledati u nebo i pitati se kako je to moguće.

New Report

Close