Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Korekcija završila. Zasad neslužbeno. Na kraju dana smo u plusu sigurno.


Korekcija završila. Zasad neslužbeno. Na kraju dana smo u plusu sigurno.

kad na kraju dana završimo u minusu, bar se nemoj više javljati do kraja mjeseca, OK?

Dobro da nisi napisao prognozu u 15.59.[emo_smijesak]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]


to te ja pitam ,,imamo novu "ingru" jos samo da izdaju par miliona novih dinica…u zamjenu za dug…al ce bit belaja ..60 kn je puklo nakon 4. pokusaja…vrlo ocekivano…sad trazimo novi suport..[emo_naivan]

Moram priznati da sam jučer bio ponosan vlasnik DLKV otprilike 1 sat, kupio oko 15,00 prodao oko 16,00 sve obavljeno po 60 kuna, ali bar je broker bio sretan. Nadam se da sam se prevario i da će otići nazad na 80 ili više. Više ne želim prolaziti DIOKI kada sam kupovao za pišljivih 38 kuna,a ovdje nisam siguran što će biti, nekako su mi ljepše dionice koje zarađuju barem malo

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

evo očito da je došlo do raslojavanja dionica, biraju se one koje imaju perspektivu a ostalih se ljudi škartavaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


evo očito da je došlo do raslojavanja dionica, biraju se one koje imaju perspektivu a ostalih se ljudi škartavaju

glupost, osim fondovskih, raste samo par dionica iza kojih stoji pump-mašina, znamo svi čija

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Od EU burzi jedino je na Crobexu potop zbog odlaska Pape.[emo_beztona]
jel citas malo izvjesca kompanija ove dane…u par dana objavljeno koja milijardica gubitka..jos se market i predobro drzi

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sudeći po lošim, jako lošim i očajnim FI kompanija na ZSE (čast rijetkim iznimkama), jako brzo mogli bismo gledati ZAKLJUČAVANJE vrijednosti velikog broja prenapuhanih balona tj. dionica [emo_palacd]

Za mene najvece iznenađenje je lose izvjesce atpl.Nisam ocekivao dobro izvjesce ali -74 mil kuna je previse s obziromm na godinu prije di je plus bio 15 mil kuna.Za građevinski sektor i nisam nista bolje ocekivao,ali brodari su u debeloj banani . Ova godina biti ce slicna 2012 tako da 2014 god svima nece ni tribat izvjesce jer ce se raspasti.Turisticki sektor i prehrabeni jedini opravdavaju porast cijene.

Ajde da netko napiše istinu. To ću biti ja. Čim veća banana, tj. čim veći padovi i gubitku to ćemo bolje rasti. Zašto? Zato jer dok se više neće moći padati, moći će se samo rasti. Zato je i Grčki index lani porastao 45 %. Ova godina će biti najgora i zato treba sad kupovati. Nije istina u postu iznad da ćemo se slijedeće godine raspast. Raspast ćemo se ove. I zato treba sad kupovati. Inventer i ini to dobro znaju. Možda su dio portfelja prodali pa sad igraju na drugu kartu ali mislim da će izgubiti partiju.
P.S. S dolaskom MMF-a će tek početi veći rast a to će biti po svemu sudeći prije ulaska u EU. Njihovim dolaskom ukidaju se ili smanjuju poticaji svih vrste, socijala, penzije, dobivat će se puno otkaza u javnim službama, onima koji ostanu 30% smanjiti plaća, itd.itd. I to će sve ići munjevitom brzinom. Oni nisu ko Milanović ili Boran aga.

kako srušit indeks a ne dirat adris, pod, atgr,inu, končar srušit sve ostalo 3x više

pepe7


ono kaj je najmanje raslo to najviše pada a ovo napuhano najmanje tj dobro se drži, čudno

Kolega možete nam navesti koje to dionice su najmanje rasle a sad padaju.

New Report

Close