Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Crobex je na 1900 bodova zahvaljujući dizanju fondovskih dionica, po većini ostali Crobex se nalazi na 1200, unatoč vraćanju Aamerikanaca i Njemaca na stare razine.
Ukratko puno još prostora ima na Crobexu.Pozdrav.


Crobex je na 1900 bodova … unatoč vraćanju Aamerikanaca i Njemaca na stare razine. Ukratko puno još prostora ima na Crobexu.Pozdrav.

a razlog za rast crobexa bio bi po tebi da je crobex sada niže nego što je jednom bio? propast HR gospodarstva, 370.000 nezaposlenih itd. nemaju nikakve veze sa trenutnom razinom crobexa? isto tako odlično stanje njemačkog gospodarstva nema nikakve veze sa rastom DAX-a?!? jak oporavak USA gospodarstva nema korelacija s rastom njihovih indexa nego je sve to samo zato jer su DJ, NASDAQ i S&P jednom bili na višim razinama pa se automatski vraćaju na njih?!?

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

ina sa 1200 kn na 4200kn
končar sa 180kn na 600kn
erikson sa 800kn na 1400kn
adris sa 180kn na 300kn

sta je to aj to odvadi od sadašnje brojke 1900 pa ćeš vidjet di je crobex sa samo ove 4 dionice fondovske
financiski inžinjering još uvjek je u tjeku
a hanfa dorh uskok svi šute
dobro je samodol rekao da radim po zakonu fondovi bi me razapeli

indg-r-a nom.1.000 BV 1,xxx dokapitalizacija po 1.000 kn, cijena dionice 110

DLKV_r_A nom.ide u simboliku BV 80 sa žestokom tendencijom pada,dokapitalizacija
sve po 8/naravno simbolino/ cijena dionice 65

I vi kažete da su u DLKV muljatori upropastili firmu.
Oni su mala djeca u odnosu na upravu u INDG.Ne kaže se uzalud:Jednom kurva,uvijek
kurva.Ali na ovakvim razlikama se može puno zaraditi.
Mislim da je INDG podcijenjena u odnosu na DLKV barem za pet puta u vremenu ne dužem od šest mjesecvi.

nesto zapelo danas slab promet opcenito sve stagnira???????????[emo_palacd]


ina sa 1200 kn na 4200kn
končar sa 180kn na 600kn
erikson sa 800kn na 1400kn
adris sa 180kn na 300kn

sta je to aj to odvadi od sadašnje brojke 1900 pa ćeš vidjet di je crobex sa samo ove 4 dionice fondovske
financiski inžinjering još uvjek je u tjeku
a hanfa dorh uskok svi šute
dobro je samodol rekao da radim po zakonu fondovi bi me razapeli

Fondovska industrija,a naročito mirovinci imaju stalan priliv novca i oni kupuju ono što imaju u portfelju i na taj način dižu vrijednost portfelja.
Mi koji preferiramo nelikviduše tj.treću i četvrtu ligu ne vrednujemo dionice
po fundamentalnoj vrijednosti već samo očekujemo kupnju na BIDU i čekamo da netko izgubi strpljenje i da nas poklopi pa te dionice samo padaju ili u najboljem slučaju stagniraju.
Ali fondovske dionice koje rastu oslobađaju keš pa mnogi dioničari ulaze u keš
i imaju problem što kupiti.Očekujem da će polako krenuti i druga liga jer
za sada se ne može pričati o bull marketu jer vojska ne prati generala.
Ipak,dobro je,ima više nade nego prije mjesec dana.

Na zse obilato teče med i mlijeko,i moja se čaša prelijeva!!!

nesto ne ide danas slab promet opcenito stagnacija da bikovi nisu malo izgubili dah, vec??????????????????????[emo_palacd]

3 milje u 2 sata trgovine[emo_ooooo][emo_zacudjen]


3 milje u 2 sata trgovine[emo_ooooo][emo_zacudjen]

Počela kvartalna izvješća!
Moglo bi biti živo slijedećih dana!
Netko opa,netko tropa!

izgleda da je postalo moderno i IN biti u predstečajnoj nagodbi
a tu obično nadrljaju mali ulagači ( hiperinflacijom ) listanjem novih dionica dotične firme

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

gledajući otvaranje izgleda da je nestalo love, prebacivanja su završila ,čeka se prvi da legne mirovina,plača,crkavica od socijale ;;)
a mirovinci neće vjerojatno kupovati dok ne vide fi -a

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

***obrisano***,pa više je prometa na Dolcu nego na zse.[emo_smijeh]

New Report

Close