Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]


Evo prodao sam svojih 59 komada špo 4,20. Uff izgubio sam 10%, što ću sad? Drugi put ću kupiti manje pa da manje izgubim. Ali ako zaradim 10% to će biti lova. [emo_smijesak]

čemo nervoza… pa zar nije po tebi navodno sve super i ok sa Ingrom…?


Zanima me , da li je osim BANKARA , djelatnika OSIGURANJA, familija PRIVATNIH
FONDOVA,šira rodbina mirovinskih fondova…itd…
1. neka DRUGA populacija ulagača, razročila svoje depozite I KUPILA dionice ZSE s namjerom DUGOROČNIJEG ulaganja ….?

PROŠLO JE 5 GODINA….hoće li se sliti oročeni depoziti na ZSE?


Evo jesam ja, još prije godinu i nekoliko mjeseci.


Zanima me , da li je osim BANKARA , djelatnika OSIGURANJA, familija PRIVATNIH
FONDOVA,šira rodbina mirovinskih fondova…itd…
1. neka DRUGA populacija ulagača, razročila svoje depozite I KUPILA dionice ZSE s namjerom DUGOROČNIJEG ulaganja ….?

PROŠLO JE 5 GODINA….hoće li se sliti oročeni depoziti na ZSE?

i kaj da ti čovjek na ovo pitanje odgovori?
Kao kad dijete zanovijeta, odgovor je uvijek NE. [emo_namigusa]

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Osjećam u zraku korekciju!

[emo_vrtimise]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Zanima me , da li je osim BANKARA , djelatnika OSIGURANJA, familija PRIVATNIH
FONDOVA,šira rodbina mirovinskih fondova…itd…
1. neka DRUGA populacija ulagača, razročila svoje depozite I KUPILA dionice ZSE s namjerom DUGOROČNIJEG ulaganja ….?

PROŠLO JE 5 GODINA….hoće li se sliti oročeni depoziti na ZSE?

jesam i ja krajem prosle godine i zao mi je sto nisam i prije s obzirom koliko banke pljackaju na orocenoj stednji


Zanima me , da li je osim BANKARA , djelatnika OSIGURANJA, familija PRIVATNIH
FONDOVA,šira rodbina mirovinskih fondova…itd…
1. neka DRUGA populacija ulagača, razročila svoje depozite I KUPILA dionice ZSE s namjerom DUGOROČNIJEG ulaganja ….?

PROŠLO JE 5 GODINA….hoće li se sliti oročeni depoziti na ZSE?

Da! 30.sijecnja 2012. prebacio prve pare kod brokera i kupio ERNT! S namjerom dugorocnijeg ulaganja…


Zanima me , da li je osim BANKARA , djelatnika OSIGURANJA, familija PRIVATNIH
FONDOVA,šira rodbina mirovinskih fondova…itd…
1. neka DRUGA populacija ulagača, razročila svoje depozite I KUPILA dionice ZSE s namjerom DUGOROČNIJEG ulaganja ….?

PROŠLO JE 5 GODINA….hoće li se sliti oročeni depoziti na ZSE?

imam i prijatelja koji je 30% orocene stednje ubacio na zse[emo_palacg]

a sad će opeljušit nevinu janjad koji prvi put ulaye na crobex,savjetovani od strane tkz profesionalaca udarat će po asku
naravno ono šta ne triba

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Odkada nam je S&P snizio kreditni rejting u smeće CROBI naraste dobrih 10%. Dakle ako je suditi po TK bilo bi dobro da nas i ostale agencije strpaju u smeće, da konačno CROBI gledamo iznad 2000 bodova….

[emo_smijeh]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

mnoge kvalitetne hr firme u hr se nalaze ns 5 posto vrijednosti,odnosnotrenutno im je izbrisano 95 vrijednodti.kada će početi ozbiljnija kupovina, ovisi, netko je već obavio kupovinu.he.he.
fondovi su svoje podigli tu je malo potencijala ostalo. pozdrav.

mnoge kvalitetne hr firme u hr se nalaze ns 5 posto vrijednosti,odnosnotrenutno im je izbrisano 95 vrijednodti.kada će početi ozbiljnija kupovina, ovisi, netko je već obavio kupovinu.he.he.
fondovi su svoje podigli tu je malo potencijala ostalo. pozdrav.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)[/color]

Fond stavio cep na 420 pa se gosti
ja svima neodlucnim spekulantima i ostalim koji su tu samo radi kratkorocne zarade savjetujem da prodaju manje cemo kasnije imati
drhtavih rucica…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close