Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma to je katastrofa..Ljudima prodaju imovinu u bescjenje , a s druge strane Dinamu,Hajduku i ostalima ne samo da oprastaju milijune poreznog duga nego im jos i daju novac poreznih obveznika…Ovi su ostali bez kuce zbog inicijalnog duga manjeg od 100 000kn, a Sanader i ekipa koji su pokrali milijune od HR, te napravili štetu u milijardima eura će dobit 2-3godine zatvora i to nece ni odlezati jer su to vec kao odlezali u pritvoru i pojeo vuk magare…

U ovoj drzavi je uvijek vrjedilo ako kradeš ukradi puno jer si inace nadrapao.

...


Porezna uprava uzela im kuću zbog dugahttp://www.poslovni.hr/hrvatska/porezna-uprava-uzela-im-kucu-zbog-duga-220765%5Bemo_bijesan%5D

Bože sačuvaj!
Zbog poreznog duga od 92.000 kn sa kamatama koji su narasli na 574.657 prodali kuću koja je vrijedna 100 tisuća eur za 40 tisuća eur.
Sav sam se naježio!
Što je sa onim koji su pokrali mlrd kn i sad žive u blagostanju,a jadna "sirotinja"koja se bori za osnovne potrebe života treba s njima postupati na ovakav način.

Još da nadodam: Vukići su u izjavama novinarima isticali kako nisu htjeli da im se dug oprosti, nego da im se omogući obročna otplata.

Ako prođe ovaj SDP-ov prijedlog o porezu na nekretnine, o tome ćemo svaki dan čitati u crnoj kronici

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

jeli to sve obećano po jednu kunu

jesu li fondovi konačno egzikutori zse



Porezna uprava uzela im kuću zbog dugahttp://www.poslovni.hr/hrvatska/porezna-uprava-uzela-im-kucu-zbog-duga-220765%5Bemo_bijesan%5D

Bože sačuvaj!
Zbog poreznog duga od 92.000 kn sa kamatama koji su narasli na 574.657 prodali kuću koja je vrijedna 100 tisuća eur za 40 tisuća eur.
Sav sam se naježio!
Što je sa onim koji su pokrali mlrd kn i sad žive u blagostanju,a jadna "sirotinja"koja se bori za osnovne potrebe života treba s njima postupati na ovakav način.

Još da nadodam: Vukići su u izjavama novinarima isticali kako nisu htjeli da im se dug oprosti, nego da im se omogući obročna otplata.

Ako prođe ovaj SDP-ov prijedlog o porezu na nekretnine, o tome ćemo svaki dan čitati u crnoj kronici
[/quote]

Milion post TOČNO! i to za cca 80% građana RH koji su posjedu stmbenog fonda u RH, Zato bi Linića trebalo objeiti za noge

Što ste gospodo tražili to ste i dobili.
Tko je doveo SDP na vlast.mpja mama.
kao da su spavali 8 godina ili pali s marsa.
Oni uopće ne shvaćaju koliko je teška situacija i da ljudi nemaju otkuda platiti sve dadžbine koje su izmislili umjesto da pokreću gospodarstvo.
Sad svi perete ruke,tako nam i treba dao Bog da svi ostanemo gladni onda će nam neke stvari valjda doći iz dupeta u glavu.

mislim da ide mali odbijanac na svim dionicama, a i neophodno nam je potreban

pepe7

manipulacija je učinjena proteklih dana crobex su digli sa fondovskim dionica da bolje izgleda a udarali ostale a sad korekcija i udaranje nastavljeno a crobex i dalje super izgleda

stvarno stanje crobexa sad je 918 bodova

Smrad crobi samo pao -0,43,a ostale dionice od 5-9%,a Podravka (njihova dionica)+3,5%[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

treba skupin sve dioničare i pred zse i kao u grčkoj tamo su kamenovali burzu

cijela burza je žrtva onog hebenog dalekovoda. koji teror provode nad narodom to nema nigdje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

moj prijatelju ljudi su zivote i djelove tjela davali za ovaj KRIMINAL

to je strašno šta se radi a NIGDJE NI SLOVA A KAKOL NEKA EMISIJA DA NEKO PROGOVORI O OVOMFINANCISKOM INŽINJERINGU

opet bumo u plusu završili dan mislim indeks

pepe7

New Report

Close