Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INA I HT ŠMINKAJU CROBEX a ostale fondovi stiskaju

svakodnevni financiski inžinjering na djelu


[emo_palacd][emo_palacd]
Maloprodaja u rujnu potonula oštrih 6 posto [emo_ooooo]
http://hr.seebiz.eu/makroekonomija/maloprodaja-u-rujnu-potonula-ostrih-6-posto/ar-49517/

Dovoljan razlog da Crobex naraste na +0,97[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Fondovi čine- što mogu, a to je jedino podizanje cijena dionica s kojima raspolažu.
Ne mogu podizati dionice, za koje nemaju mogućnosti za kupnju..
Ostali, koji imaju punu slobodu ulaganja, kupuju što vrijedi..
Tri- četiri interesna LOBIA- / znate , koje su to dionice/ ..vuku cijene svojih
dionica
Pojedinačni investitori , drže i čuvaju svoje..
Ostala sirotinja, čeka milost.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/danas-je-dan-bojkotiranja-svih-konzuma-u-rh-sudjelujete-li-i-vi-u-bojkotu/645420.aspx

tako nas isto pljačkaju i na zse

Evo kako nema veze ..Vaš link …[emo_palacg]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Vaš link …[/url]…..Linić: Poduzetnik koji nema za trošak fiskalizacije treba uzeti socijalnu pomoć
Zaustavit ćemo plaćanje u gotovini i prijave godišnjeg prihoda od dvjesto kuna. Tko ne može poslovati prestat će raditi.

Treba se narod dignuti kao i u Grčkoj,pa nebi ovako ležerno pričao neke stavri[emo_bijesan]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

sramota i budale smo svi mi koji smo svojim radom nešto zaradili ( moja stvar je što ću kupiti) sada moramo to dati državi uz sve moguće dađbine već prije plaćene, pa koji si ti faktor u životu mudo linovsko da ti odlučuješ i kamatariš narod, joj da mi je rata jedno dva mjeseca
savijet mlađima svaki dinar i znanje nosite van iz države i oplodite vani to pristojno i bez straha od ovih državnih kamatara i lihvara

a ovo s burzom je tek smijeh , kao fol rastemo iz dana u dan , koja slučajnost da zadnja 4 mj samo rastu adris 25%, podr 30%, ina 20% ernt 45% ht 15%, ledo 40 % koei 25% viro 20% , da nebi preveč narasli večinu ostalog za toliko srozali u minus
ponavljam da ne vrijede ni ovih par firmi toliko ako nam je sve ostalo toliko loše


Vaš link …[/url]…..Linić: Poduzetnik koji nema za trošak fiskalizacije treba uzeti socijalnu pomoć
Zaustavit ćemo plaćanje u gotovini i prijave godišnjeg prihoda od dvjesto kuna. Tko ne može poslovati prestat će raditi.

Treba se narod dignuti kao i u Grčkoj,pa nebi ovako ležerno pričao neke stavri[emo_bijesan]

pepe7

HEP će uputiti zahtjev HERA-i za poskupljenje grijanja….Vaš link …[/url]…možemo mi uputiti zahtjev ZSE-u za povećanje cijena dionica!Ovi ljudi nisu normalni!Furaju se na zapad[emo_zacudjen]

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dobili smo i mi danas prospekte o fiskalizaciji i kontroli poreza..
Mi se s ti ne zamaramo..ionako nismo nikad mogli prevariti našu Poreznu….tako da
nam takav način kontrole- ne smeta.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Normalno da mora sve past sa ovakvim trgovanjem[emo_bijesan]
Ovdje nije potrebna TA !

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ova naša burzica zna kvalitetno samo padati 😛

Porezna uprava uzela im kuću zbog dugahttp://www.poslovni.hr/hrvatska/porezna-uprava-uzela-im-kucu-zbog-duga-220765%5Bemo_bijesan%5D

Bože sačuvaj!
Zbog poreznog duga od 92.000 kn sa kamatama koji su narasli na 574.657 prodali kuću koja je vrijedna 100 tisuća eur za 40 tisuća eur.
Sav sam se naježio!
Što je sa onim koji su pokrali mlrd kn i sad žive u blagostanju,a jadna “sirotinja”koja se bori za osnovne potrebe života treba s njima postupati na ovakav način.

Još da nadodam: Vukići su u izjavama novinarima isticali kako nisu htjeli da im se dug oprosti, nego da im se omogući obročna otplata.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close