Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo na certifikatima imaš “majstora igre” i šupalj bid/ask. Ja se ne bih predao u ruke jednoj erste banci na zse burzi koja najčešće drži jedini nalog na bidu, i to se obvezala činiti 60% vremena.[emo_palacd][emo_smijeh]

Ovo je sramotno da će sva izvješća od likvidnih firama stići zadnji dan ovog mjeseca.
Bilo bi bolje da dolaze u roku od 15-ak dana ,tako da se može trgovati na osnovu njih,a ne zadnji dan i kad kupiš neku dionicu nakon toga ostaneš bez municije.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

HT,ADRIS,PODRAVKA I ERIKSON u zadnjih par mjeseci skočili prema gore od 10 do 40 posto, većina ostaloga pala od 10 do 40 posto.

Što misle forumaši tko je jedne digao a druge srušio i o kakvim se radi investitorima (sa tuđim novcima /fondovi/ ili vlastitim novcima privatni ulagači).Puno pozdrava.[emo_naivan][emo_palacg]


Ovo je sramotno da će sva izvješća od likvidnih firama stići zadnji dan ovog mjeseca.
Bilo bi bolje da dolaze u roku od 15-ak dana ,tako da se može trgovati na osnovu njih,a ne zadnji dan i kad kupiš neku dionicu nakon toga ostaneš bez municije.

makakvi bili izvještaji ovo su ti zaključne cijene,a bojim se da s hladnijim vremon i cijene će u minus, jošpogotovo ako uragan pomete ameriku,dionice rastu sezonski ,priko zime nula, priko prolića zelenilo, lito suša a jesen budi sjetu i lišće opada

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

HT,ADRIS,PODRAVKA I ERIKSON u zadnjih par mjeseci skočili prema gore od 10 do 40 posto, većina ostaloga pala od 10 do 40 posto.

Što misle forumaši tko je jedne digao a druge srušio i o kakvim se radi investitorima (sa tuđim novcima /fondovi/ ili vlastitim novcima privatni ulagači).Puno pozdrava.[emo_naivan][emo_palacg]

Koje su dionice pale do 40% misliš na Ingru,Validus,Dioki itd…koji su tako reć pred stečajem i njih uspoređuješ npr.sa Eriksonom….pogledaj koliko je Ero ugovorio poslova ove godine, samo u Rusiji više nego pola firmi zajedno sa ZSE…ne možeš vjerovati šta se sve piše na ovom forumu[emo_palacd]


Ovo je sramotno da će sva izvješća od likvidnih firama stići zadnji dan ovog mjeseca.
Bilo bi bolje da dolaze u roku od 15-ak dana ,tako da se može trgovati na osnovu njih,a ne zadnji dan i kad kupiš neku dionicu nakon toga ostaneš bez municije.

Sto bolja firma i bolje kvartalno poslovanje to je ranija objava FI-a.Firme sa losim poslovanjem najradje ne bi ni predale FI da ne moraju zato i odugovlace.
Cista psihologija.Ka kad imas dobru zensku,vodas je sa sobom svugdi i svima pokazujes,a kad imas kakog gabora najradje bi je u podrumu zatvorija da nikad ne ugleda danje svitlo.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Evo dajem časnu marsovsku riječ da se u 12. mjesecu vidimo.

Stečajuše su mi prirasle srcu, a ne moram ih prodavati da se ukrcam na ERU.

Pazi se vanzemaljaca u srijedu.

Burza normalno radi?

lp[emo_cool]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

polako al sigurno kriminal u državi se svakim danom otkriva sve više i više tako da mislim kad počme da se radi ako u tišini već nerade kriminal na zse i fondovima to će biti poslastica za oči i uši

vrijeme je da se više stane na kraj taj kriminal na zse opustošio je sve što se dalo opustošit asve pod izgovorom kriza je i moramo prodat udio a tko kome to će tek da se vidi

Kakvo crvenilo, kao da nama prijeti uragan Sandy.

nije sve tako crno

Na građevincima ,a polako i brodarima nestaje bid,
nemaš kome proati dionicu ni da hoćeš[emo_zacudjen]

Šta sam rekao…ERIKSON zakon na ZSE…..

Bumo vidli.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close