Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…ovaj na vlds-r-a je napravio posao svog života [emo_smijeh]

Gubici slovenskih banaka u prvih osam mjeseci povećani čak sedam puta

LJUBLJANA – Slovenske banke u prvih su osam mjeseci ove godine zabilježile 94 milijuna eura gubitka, čak sedam puta više od 13 milijuna eura gubitka u istom razdoblju 2011. godine, podatak je iz novog izvješća slovenske središnje banke o tekućem poslovanju bankarskog sustava.

p.s.Ide Merkator na bubanj.

Tomo7, pa ti si napisao ono- što mene baca u očaj……..Crobex raste, a moj
portfelj pada….ne puno, sitno…ali, ne raste kao Crobex..??? U čemu
je problem…uz pomoć Ine , Ht,i Adrisa su ponovo digli nacionalni ponos, na
granice koje mu ne pripadaju ……./ ko, zaslužena medalja na dopingu ! /

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

burzA U SKLADU S SEZONOM JESEN JE PA LIŠĆE PADA
ajoš uz to mrtvi dan , moramo upaliti sviću ako mislimo da uskrsnu neke dionice

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Gubici slovenskih banaka u prvih osam mjeseci povećani čak sedam puta
p.s.Ide Merkator na bubanj.

Mercator će na bubanj? Tko će ga kupiti?

Konzum? 🙂

MOlim moderatora – da ukaže , gdje se i na kojoj stranici – mogu vidjeti
ZABRANJENE RIJEČI,/ NEDOPUŠTENE / kako ih ne bismo koristili u svojim tektovima,
a ne- da ,dok napišem cijeli tekst- kvadratić sa nedopuštenim riječima,- ne dozvoljava objavu svake druge riječi…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Otvorila sam tri-četiri teme dionica, no ,svugdje mrzovolja i jad……….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami a što više reći. Ministri nam žive u mafijaškim stanovima. Tajne službe prisluškuju poduzetnike i građane bez razloga. Čaćić otkriva toplu vodu, čudim se što je uopće uspio voditi firmu. Milanović je fikus. Bandić ima akciju- provali u stan i otkupi ga. Zagrebačka banka prijepodne najavi delistiranje dionice, a popodne preuzimanje. U Hanfi kasne ćevapi itd..

Promet boli glava,
viši je na gradskoj pijaci nego na burzi,
[emo_smijeh]

GODIŠNJE IZVJEŠĆE ZA 2011. HRVATSKE AGENCIJE ZA NADZOR FINANCIJSKIH USLUGA[/url]
arhiv-GODIŠNJE IZVJEŠĆE ZA 2011….24.10.12. 17:57 (00:39:33)

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Promet boli glava,
viši je na gradskoj pijaci nego na burzi,
[emo_smijeh]

Ljudi su se prebacili na certifikate jer vide da ih na trgovanju dionicama natežu kao male maj-mune. Ja sam isto prestao čak i stavljati kupovne naloge na dionicama i pratim samo certfikate gdje naši “majstori igre” ne mogu pumpati ili rušiti cijene s malo love pa je igra kolko-toliko fer. Kad trgovanje dionicama na ZSE postane korektno, onda će se ulagači vraćati trgovanju njima, a do tada….. [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close