Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko Vam je kriv što ste vjerovali Sanaderu koji je otvoreno i javno pozivao sve građane da kupuju dionice,obećavao da će razvijati tržište kapitala.I svi ko ovce počeli dizati kredite ,vaditi novce iz čarapa i kupovai dionice.Digli ste CROBEX na 5400 bodova vlastitim novcem i ulaganjima u investicijekse fondove.Na kraju
je ispalo da su upravo tada ti isti koji su gore spomenuti uvaljivali dionice pohlepnim građanima RH i obogatili se na vaš račun.+jedino pitanje da li sve istresli ili imaju još.

španjolskoj snižen kreditni rejting i oni završe sa solidnim plusom a crobex u solidnom minusu
dokad više ova pljačka na zse

zadnji komentar ovdje je od prije 5 dana?!?! jedva sam našao ovu temu…
nije mo bilo janso kako je crobex na 0 kad je većina dionica u minusu, ali onda sam vidio da fond pumpa prema gore HT kojim je prekrcan pa mi je odmah bilo jasno o čemu se radi

ova ZSE je pravi šrot od burze….tuga, jad i bijeda [emo_palacd]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

ovo je samo još jedan dan u nizu zadnjih 5god koliko je neviđena pljačkau tjeku na zse tako da je to sve normalno tako to tumače u hanfi uskoku u dorhu

rade šta hoće veliki da dokrajče male a odgovorni ih štite
kriminal očiti al nemožeš ništa

drže crobex u plusu sa ht i sa vojim smećem od dionica a druge ruše


drže crobex u plusu sa ht i sa vojim smećem od dionica a druge ruše

Vaš link …[/url]

kolega, imaš priliku aplicirati za ono što najviše kudiš…go get them [emo_smijesak]

free flow information

najbolje da maknu s burze sve osim pod,adris ine ht ernt koei vire atgr đure zabe i napucavaju crobi i evo nas na 5000 , ko kaže da nemožemo ponovo na ATH , samo bojim se ako ovo ostalo niš ne valja nevaljaju ni ovi toliko koji se naguzavaju danima

pepe7

Mršićeva izjava: ‘Zaletio se čovjek, a nije smio’

neznam zašto me se briše
pa ovo je dokaz da HANFA NERADI NIŠTA POŠTENO

pa vi na PD stvarno mislite da su u RH sve ….. pa puštate samo ono što vama odgovara

j….. svaki dan rastemo a meni portfelj sve manji, mašala[emo_vrtimise]

pepe7

to je zse kad ovakvi kao mršić diktiraju burom a sankcija nikakvih a majstori šminkaju crobex sa svojim dionicama

dokaz da novaca ima u fondovima je adris
a mršićeva izjava je u svakom normalnom svijetu bar ZA GODINU DANA ROBIJE

a u hanfi pukli od smijehakažu čovjek nije znao još je novi
pa to stvarno da pukneš od smijeha tko nam u hanfi radi i što radi


to je zse kad ovakvi kao mršić diktiraju burom a sankcija nikakvih a majstori šminkaju crobex sa svojim dionicama

dokaz da novaca ima u fondovima je adris
a mršićeva izjava je u svakom normalnom svijetu bar ZA GODINU DANA ROBIJE

a u hanfi pukli od smijehakažu čovjek nije znao još je novi
pa to stvarno da pukneš od smijeha tko nam u hanfi radi i što radi

treba orobit banku, pa možda kažu on je novi u tom biznisu i nikom ništa pare u pađe i karibi

pepe7

e danas je na repertoaru g…z atgr i malo nastavak ernt, ht i podr malo dole, a adris ostaje kao regulator ako ode previše u jednom smjeru

pepe7

New Report

Close