Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam ni ja zadovoljan s ovom promjenom foruma, ali nadam se da će s vremenom biti bolje.

Neću više pisati. Protestiram protiv glupe koncepcije foruma, koji mi je
puno značio. Pozdrav svima!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ajde hvala bogu više, pohvale PD na novoj koncepciji foruma, već se vide pozitivne promjene!

Cilj je obično (trenutno kao i svugdje u svijetu) “pranje” novca, a izlika je “izlaženje ususret korisnicima”.

pa pokupite adris do tristo i inu do petaka pa će te naprašiti indeks kolko treba, bože sačuvaj trgovanja

pepe7

evo sto se dogodi kada se prestane pisati na forumu; odjednom se sve zazeleni, ulagaci ne znaju sto bi kupili pa kupuju sve redom. trebao bi se ovaj redizajn cesce raditi 🙂

Jesi li ikad malo zavirio u FI Adrisa?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

deudata, 02.10.2012. u 15:41
Jesi li ikad malo zavirio u FI Adrisa?

zbog ovog problema s citiranjem na forumu sad ne znam koga pitas; ako pitas mene onda ti mogu reci da nisam jer me adris nikada nije zanimao. razlozi su religijske naravi 🙂
no nisam komentirao adris jer da jesam pisao bih na temi adrisa. cisto sam ostao zapanjen prometima, nisam pratio sto se dogadja i jos uvijek ne kuzim sto se dogadja. redizajn foruma je za sada jedino plauzibilno objasnjenje 🙂

Zapravo pitanje je islo za tomo7. Al’ mi citiranje nije proslo.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

On topic
Pojačan promet i plus na fondovskim dionicama.Zanimljivo.Nekad je to značilo…

Off topic
Ekipo iz PD-a,
dajte osposobite za nas kompleksaše Što smo danas tržili.Kak ćemo poslije nabit na nos nekome da smo kupili na dnu i prodali na vrhu :-).
Btw,
– INA (dio koji vrtim.J.P.Morgan bi rekao da profit kupujem prerano ;-))
+ ERNT(pokušao dokupit al uletila samo jedna po 1.165.Fakat dno :-))

svi indexi svijeta na povjesno visokim razinama
a naši menađerčići nedaju crobexu da istegne vratić u cjelosti već samo se igraju sa svojim gubitašima a prave firme guše

doće stranac i napravit će čistunac vrlo brzo naši fondovi imat će neviđeni pušining

http://www.jutarnji.hr/mmf–hrvatsko-gospodarstvo-ocekuje-ostar-pad-bdp-a-od-1-1-posto-u-ovoj-godini/1058832/

New Report

Close