Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nemreš bolivit sve svjetske burze padaju naša raste
al nam je sjajno [pray]

Slovencima su predvidili bankrot na jesen a vidi im graf burze leti u nebo…

da neće oni u EU umjesto nas …
Nasa burza kao da ju je neko otrovao ..nema tu logike nimalo [shocked]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

HITNA SITUACIJA NA BURZI / izmjene Zakona o dioničkim društvima !!! /

Istiskivanje malih dioničara, trenutno smatram najvećom opasnošću na burzi iz nekoliko razloga.
Pad tržišta kapitala i cijena dionica, te politička sprega HDZ-a i velikog dijela dioničkih društava,
te Hanfe na čelu sa bivšim Samodolom, koji je pogodovao određenim strukturama, dovelo je
ALARMANTNE SITUACIJE, tajnih preuzimanja / kupnje dionica pod raznoraznim računima/
te je većini kompanija danas na pameti – samo – kako se riješiti malih dioničara što prije…….
i ući u D.O.O. na način najjeftinije isplate dioničara.
Naravno, još uvijek se ne iskazuju te količine kupljenih dionica javno, ali politika rada
na burzi – daje nam do znanja- da smo, mi mali dioničari – NEPOŽELJNI. Uopće nikome
nije problem dići cijene svojih dionica!
Neću imenovati gdje se to vidi jasno i glasno , ali uopće nema sumnje, da interesne grupe-
žele posjedovati kompanije, iz kojih su izbačeni, najprije radnici-dioničari- a zatim i mali
investitori….
Da li je nužno, da samo 5% dionica u vlasništvu malih dioničara , budu temelj za PRISILNU
OTPREMNINU??? , I da li bi Vlada mogla pogledati zakone koji omogućuju preuzimanja
društava na ovako lak način?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Čim krene cijena HT- svi trče van iz nelikvidnih i polulikvidnih dionica…i počnu kupnjom dizati
cijenu HT-a………i rušiti sve dionice , koje stignu / one koje fondovi ne paze../.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Slovencima su predvidili bankrot na jesen a vidi im graf burze leti u nebo…

da neće oni u EU umjesto nas …
Nasa burza kao da ju je neko otrovao ..nema tu logike nimalo [shocked]


Molim poštovane kolege za savijet u šta da uložim 200000kn Već dvije godine nisam u toku a spremam sam i za malo veći rizik .Molim prijedloge ako može iskrene Možda je još rano za ulaz Hvala unaprijed

Gdje eu nestale pretplaćene teme?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Koji je ‘cilj’ ove promjene?

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

deudata, 01.10.2012. u 13:28
Miroic: Molim poštovane kolege za savijet u šta da uložim 200000kn Već dvije godine nisam u toku a spremam sam i za malo veći rizik

bas sam neki dan dobio slicnu poruku:
“Od smrti mog voljenog supruga, odlucio sam da ne udaju ili dobiti dijete izvan moje kuce bracni koja je Biblija protiv. Kada je moj pokojni suprug bio živ uplatili iznos od US $ 3,5 milijuna dolara ($ 3,500,000.00) u banci ovdje u Abidjan Cote d’Ivoire. Danas, taj novac je još uvijek u banci…” itd. itd. dozvolite da vam uplatim taj novac 🙂

Ovaj novi dizajn foruma je totalni promašaj!

Uopće se ne mogu snaći!

Ne mogu otvarati pojedine memorirane teme. Svi su mi linkovi na topice blokirani, a ako spremim nove nemaju naziv topica nego su svi isti. Grafika je jadna, postovi nekako nepregledni.

Ako je cilj bio da smanje broj posjeta na forum i broj postova – uspjeli su u naumu.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

potpisujem…koma je, uz to još na nekim temama pola stranica fali npr. ledo

Ne razumijem, onaj stari forum je bio izvanredan, žali bože vremena i truda za ovaj,anketa među forumašima bi puno toga rekla. Apsolutno se slažem s vama.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

fondovi bildaju crobex sa HT, ERNT, ADRS-P i INA-om, a sve ostalo teška koma

p.s. vratite nam stari forum! na ovom nemam volje ni pisati ni čitati…

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

New Report

Close