Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


crobex se za sada drži iznad 1700 bodova, prometi su također porasli kao i likvidnost. za sad je još rano reći da se trend okreće, ali iduće godine RH ulazi u EU pa je moguće da su se počeli vraćati strani ulagači?

Teško da strani ulagači razmišljaju u malim banana zemljama dok su ovakvi problemi u Europi. Tek kada dionice na zapadu postanu preskupe, okrenuti će se istoku i jugu.

Misli lokalno, djeluj globalno!



crobex se za sada drži iznad 1700 bodova, prometi su također porasli kao i likvidnost. za sad je još rano reći da se trend okreće, ali iduće godine RH ulazi u EU pa je moguće da su se počeli vraćati strani ulagači?

Teško da strani ulagači razmišljaju u malim banana zemljama dok su ovakvi problemi u Europi. Tek kada dionice na zapadu postanu preskupe, okrenuti će se istoku i jugu.
[/quote]

ulagači ne razmišljaju o problemima nego o prilikama za zaradu, a ZSE ih sad ima poprilično pred ulazak u EU. tko bude čekao da se sve smiri i normalizira kupovat će dionice na ZSE pri crobexu 2500-3000, od onih koji sada kupuju [wink]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

fondovi stvaraju ponovo lažnu sliku crobexa samo ovaj put sa podravkom

ne kužim te. kakva lažna slika? po tebi bi sve dionica svaki dan trebale jednako padat i rast da bi to bila prava slika crobexa?

solidan rast crobexa, velik promet…nešto se počelo događati na ZSE!

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

po tebi je velik promet vezan za obveznice RH?????????????????


po tebi je velik promet vezan za obveznice RH?????????????????

redovan promet je 17 milijuna kuna što je znatno više od uobičajenog trgovanja na ZSE

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica


fondovi stvaraju ponovo lažnu sliku crobexa samo ovaj put sa podravkom

Sta, nikako da tebe pogode?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Svako jaše svog konja u trku……. ja bih tak nazvala današnje trgovanje…..ajde se malo zekajte,
vidite kakvo je vani vrijeme…..!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

danas će koliko vidim našim brokerčićima i menađerčićima svanuti moće bez neke grižnje savjesti masakrirati dionice jer na našu zse jako utječe problemi mali u kini i japanu tako da nas čeka još jedan solidaran dan sa crvenilom sa stranih burzi

Još ako certifikati potaknu živost na ovom mrtvom tržištu, moglo bi nešto sunca zasjati i ulagačima na ZSE [pray]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Anonimno, 20.09.2012. u 09:49
Svako jaše svog konja u trku……. ja bih tak nazvala današnje trgovanje…..ajde se malo zekajte,
vidite kakvo je vani vrijeme…..!

Gospođo Miami teško je biti pozitivan kada sve pada osim cijene grijanja, vanjskog duga, broja nezaposlenih……itd

Pa evo ja se stalno zekam, pa me onda nitko ne shvaća ozbiljno. [cry]

Teško je danas biti komičar uz takvu konkurenciju u saboru.

Evo i danas će na ZSE-u sve padati zbog trenda na Azijskim i EU burzama.

Možda znate gdje je gosp. lopina. Nije vrag da je on na kraju završio na krstarenju s ženom i djecom.

Vidite kako ulaganje u nove tehnologije ima učinak na dobit poduzeća, kao i povećanje prihoda.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close