Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

http://www.jutarnji.hr/linic-zaprijetio–ako-se-ne-pokrenu-investicije-inspekcije-bi-mogle-poceti-zatvarati-ina-ine-benzinske-postaje/1052314/

Bravo kamo srece da imamo jos ovakvih ministara. Gdje bi nam bio kraj.JA da sam na njegovom mjestu neb i zatvarao pumpne stanice,ja bi potezom pera zatvorio INU,a ne bi se samo na tome zaustavio.Zatvorio bi i Croatia osiguranje,HPB,HEP.Ma sve bi zatvorio.Neka svi vide tko je glavni dasa u selu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Uf što se vani praši….petak je većinom bio za prodaju bit će zanimljivo sutra

čemu služi forum i tema komentari trgovanja ako nemogu iznjet svoje mišljenje i što vlastitim očima vidim

čemu tolika cenzura na ovom forumu i samo jednostrano pisanje u korist krupnog kapitala i njihovih podobnih sluga

jasno mi je da od reklama živite al nemožete zato pljuvat po drugim radi osobnog interesa ( mislim na PD)
nije narod slijep da nevidi pljačku koju fondovi godinama čine pa zar mislite da su ulagači toliki slijepci da nevide šta se radi samo u zadnja dva dana pa to je sramota to je kriminal to je sve za goli otok
kako misle privoć malog ulagača kako misle na ovakav lopovlug koji je jasan svima

Ovo je 3. put u zadnjih 5 godina da se nadam jačem rastu dionica. Prva 2 puta sam falija a možda će biti treća sreća!
Oni koji čekaju da napredak u gospodarstvu bude vidljiv pa da se onda uključe u kupnju bit će to po duplo većim cijenama nek su sad. Najmanje. godinu dana prije početka oporavka treba kupiti.

http://www.seebiz.eu/wall-street-sp-500-najjaci-od-svibnja-2008-euforija-nakon-mjera-ecb-a/ar-44402/

a sad probajte zabislit obrnutu situaciju uz to još da su nam spustili kreditni rejting

di bi bio crobex

a ovako fondovi nedopuštaju niti malo veselja pljačkaški pohod do daljnjeg

danas je dosta aktivno ….
mogli bi uskoro izaci iz ljetne letargije i uc u malo aktivniju trgovinu

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Jučerašnje odluke podaci iz najvećih gospodarstava ohrabruju sve ulagače pa mnoge svjetske burze završavaju u plusevima preko 2-3 posto, pojavom inflacije u Euro zoni utječe se na prelijevanje kapitala, Hrvatska ulazi u EU od 2013. u EU trenutačno kola jako puno Eura, dakle biti će slobodnog kapitala, a taj kapital gledati će da kupi vrijednosti koje su daleko veće u njihovim zemljama nego kod nas, dakle i kod nas će doći do prelijevanja kapitala, mnoge banke već danas osjećaju manje kamatne stope, a opet to znači da će te iste banke morati obrtati kapital kako bi ga iskoristile za daljni rast, od toga imati će koristi gospodarstvo koje uz razum i pamet može napraviti prave rezove i ići u održivi i eko razvoj. Kod nas nije bitna industrija već povezivanja znanja s prirodom, i korištenja toga znanja iz prirode….. Sve u svemu puno kapitala u EU…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ovo je 3. put u zadnjih 5 godina da se nadam jačem rastu dionica. Prva 2 puta sam falija a možda će biti treća sreća!
Oni koji čekaju da napredak u gospodarstvu bude vidljiv pa da se onda uključe u kupnju bit će to po duplo većim cijenama nek su sad. Najmanje. godinu dana prije početka oporavka treba kupiti.

Lijepo polako, nadam se do kraja dana + 3. Naglo nebi bilo dobro jer bi isto tako i palo. danas je dosta + 3, sutra +2..itd.

Rast 1%
Vidjet ćemo, ako se nastavi do kraja dana će bit EUUforije.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

U 11h Ostojić će objavit rezultate turističke sezone za prvih 8mj. nadamo se pozitivi [thumbsup]

Zelena boja, mome srcu draga [thumbsup]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Ako ECB bue dosljedan i ako negdje ne padne ta odluka o neograničenoj kupnji državnih obveznica na sekundarnom tržištu, moglo bi se dosta kapitala preliti sa tržišta obveznica na tržište kapitala, što bi moglo donijeti možda i duži uzlazni trend na burzama.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close